AYUSH وزارت به کشف روش های درمانی برای مهار COVID-19 شیوع به دنبال پیشنهادات آنلاین

توسط PTI

دهلی نو: این AYUSH وزارت تصمیم گرفته است به دعوت های علمی طرح های پیشنهادی در روش های درمانی و روش های است که می تواند در جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس با استفاده از سیستم هند از داروها.

این وزارت روز سه شنبه گفت: این آغاز اقدام نخست وزیر این کشور توصیه برای کار علمی مبتنی بر شواهد راه حل و تصمیم به راه اندازی یک کانال به کمک طلب کردن از پیشنهادات مختلف و pCroposals از AYUSH پزشکان و موسسات و بررسی زنده ماندن خود را از طریق یک گروه از دانشمندان است.

بیشتر در پی تماس های داده شده توسط نارندرا نخست وزیر برای کمک به جلوگیری از ادعاهای بزرگ و بدون شواهد و مدارک در مورد درمان COVID-19 وزارت AYUSH آغاز مراحل را برای جلوگیری از چنین ادعا می کند از طریق ایجاد آگاهی از آن در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19: مرکز مسائل دستی برای ماسک های خانگی می گوید آنها “70 درصد’ موثر

این وزارت با استفاده از سیستم عامل مانند ویدئو کنفرانس و رسانه های اجتماعی برای رسیدن به AYUSH پزشکان و شامل آنها را در توقف و منع کاذب و ادعای پشتیبانی نشده.

در یک ویدئو کنفرانس برگزار شده در مارس 30, نزدیک به 100 رهبران فکری از رشته های مختلف از AYUSH شرکت کردند و در میان چیزهای دیگر نیز حل و فصل به کار برای گسترش آگاهی در برابر چنین نامناسب ادعا می کند.

یکی از پیگیری اقدام بودن آغاز شده توسط وزارت AYUSH در این ساعت برای کار علمی مبتنی بر شواهد حل AYUSH سیستم برای راه اندازی یک کانال آنلاین در وب سایت خود را برای دریافت پیشنهادات بر اساس توضیحات علمی و طرح های پیشنهادی در روش های درمانی و روش های تهیه شده بر اساس استاندارد های علمی دستورالعمل های است که می تواند به جلوگیری از گسترش این COVID-19 همه گیر و یا به مدیریت بیماری های وزارت گفت: در آن بیانیه است.

این وزارت بر این اساس دعوت ورودی از AYUSH پزشکان و AYUSH نهادها (نهادهای ممکن است شامل دانشکده/ دانشگاه و بیمارستان و موسسات تحقیقاتی AYUSH تولید کنندگان AYUSH انجمن ها و غیره.).

ورودی را می توان در وب سایت وزارت در اینجا.

از ورودی دریافت خواهد شد مورد بررسی قرار توسط کمیته ای از کارشناسان. آن طرح و توصیه شده توسط کمیته بررسی خواهد شد بیشتر بررسی توسط یک گروه از دانشمندان از تخصص های متنوع.

“هر جا که ممکن است آن طرح و ممکن است گرفته شده برای اعتبار سنجی مطالعات” وزارت گفت.

مشاهدات نخست وزیر آمد و در طول یک تعامل برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس با شخصیت های برجسته از AYUSH (آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی) در بخش مارس 28.

اتحادیه وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافته و به 32 و تعداد کل موارد مثبت به 1,251 به عنوان در شنبه 9.30 PM از 1,024 موارد مثبت و 27 کشته در روز یکشنبه.

در حالی که وجود دارد بیش از 1100 فعال موارد نزدیک به 100 درمان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>