ایودیا اعتماد می شود Rs 4.6 کرور روپیه کمک مالی برای رم معبد ساخت و ساز

بیان اخبار سرویس

لکنو: این COVID-19 همه گیر و مستند ظاهرا موفق به سرکوب غیرت Ram جانبازان به عنوان نمرات آنها در ادامه به آنلاین کمک های مالی برای ساخت و ساز از پیشنهاد معبد در ایودیا.

به عنوان در هر مورد بسیار قرار می گیرد, منابع, Rs 4.60 کرور اهدای cama در دو جداگانه حساب رسمی از Shree Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد از مارس 25, زمانی که برای اولین بار طلسم مستند اعلام شد. این حساب باز شد در یک شعبه بانک دولتی هند در ایودیا.

قابل توجه امنا باز کرده بود شبکه بانکی گزینه برای جانبازان علاقه مند به ارسال پول برای معبد ساخت و ساز پس از نمادین جشن تولد از خداوند رم در خلوتگاه سنکتروم در ایودیا در Ramnavami (2 آوریل). این منجر به کمک های مالی به trickling در اعتماد و حساب منتهی به سپرده در lakhs.

اکثر جانبازان هستند اعتباری پول در اعتماد حساب از طریق e-banking. آنها همچنین با استفاده از دیجیتال حالت های مانند آپی سیستم. مردم نیز اهدا از طریق شبکه بانکی RTGS ابزار. تا کنون حدود 5000 نفر را به انتقال پول آنلاین از نقاط مختلف کشور گفت: منابع.

بانک منابع گفت که جانبازان در حال ارسال مقدار اعم از Rs 11 هزار عنوان در قابلیت خود را. اطراف تومان 2.5 کرور در یک حساب و Rs 2.1 کرور در دیگر بوده است سپرده به عنوان کمک مالی. برخی از مقادیر بزرگتر شده اند اهدا از طریق چک.

اما رم جانبازان در ایودیا پیدا کردن این دنباله از کمک های مالی کند و امیدواریم که این امر افزایش با بلند کردن اجسام از محدودیت.

حساب جاری از اعتماد با تعادل صفر تسهیلات افتتاح شد SBI در ایودیا در 5 مارس. این مقدار کمک مالی استفاده می شود به سپرده در بانک دیگری حساب اداره می شود و تحت نظارت رم Janmbhoomi پیچیده ‘گیرنده’ اتفاق افتاده است که به بخشی از کمیسر ایودیا.

با اعلام این معبد اعتماد PM Narednra مودی در مجلس شورای اسلامی در فوریه 5, حساب تحویل داده شد به رجا Bimalendra موهان Pratap میشرا که متعلق به ایودیا خانواده سلطنتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im