Awan خواستار Shehbaz به ‘دارایی های خارجی’ برای کمک به پاکستان در مبارزه با کروناویروس

SAPM Firdous Awan پرداختن یک نشست خبری در 25 مارس سال 2020 است. — Geo News/Screengrab از طریق اخبار

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan روز چهارشنبه گفت: رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif باید بازگرداندن دارایی های خارجی خود را برای کمک به پاکستان در مبارزه با کروناویروس.

“Shehbaz باید بازگرداندن دارایی های خارجی خود را به کشور آن را به عنوان کمک به ما در مقابله با کروناویروس” او گفت:, و اضافه کرد که این یک فرصت طلایی برای PML-N بی باک.

کوبیدن Shehbaz برای یک سخنرانی او داده بود در برابر دولت های قبلی او گفت: “او در سخنرانی که در آن او یک به یک توهم نقشه راه و همچنین انتقاد از دولت برای کاستی های آن در مبارزه با کروناویروس.”

“من می خواهم او را به می دانم که 10 سال است ایده آل مقدار از زمان برای هر وزیر برای بهبود و معرفی تکنولوژی های جدید به بخش سلامت,” او گفت: تاسف که Shehbaz تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی.

“آیا این زمان برای انجام سیاست و ما باید با تمرکز به طوری که ما می تواند به گسترش آگاهی در میان توده ها در مورد کوروناویروس و جلوگیری از گسترش آن” او خواست.

“من می دانم که Shehbaz Sharif و بلاول بوتو رفت اخیر پارلمانی رهبران جلسه,” او گفت:, و اضافه کرد: “من مصرانه از آنها را که در این زمان به فکر می کنم خودخواهانه و که آنها باید کمک به دولت در مقابله با چالش های فعلی.”

“مخالفان باید انتقاد از دولت اما پیشنهاد اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

پاکستان مواجه شده است افزایش coronavirus موارد به عنوان کشور شمارش شات گذشته 1000 نفر در روز چهارشنبه.

این سند — که در آن دولت استانی است که مصرف استرن مراحل را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — باقی مانده بدترین آسیب دیده با بیش از 400 مورد تأیید.

شده اند وجود دارد هشت مرگ و میر تا کنون از coronavirus در کشور با آخرین گزارش امروز در پنجاب.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im