استرالیا راه اندازی برنامه برای ردیابی coronavirus تماس

کشیش مت جانسون از One1Seven انجیلی کلیسای آنگلیکان می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که توزیع مواد غذایی به کسانی که در نیاز مورد تایید ضروری خدمات در طول گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در سیدنی استرالیا, مارس 17 سال 2020 است. — رویترز/لورن الیوت

سیدنی: استرالیا راه اندازی کرده است یک برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران با وجود نگرانی های حریم خصوصی است که مقامات اصرار جمعه شد و بی دلیل است.

این COVIDSafe برنامه با استفاده از یک تلفن بی سیم بلوتوث سیگنال برای ذخیره اطلاعات در مورد مردم و انفعالات و می تواند توسط مقامات بهداشت اگر یک فرد قرارداد coronavirus.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: این برنامه را با سرعت بالا یک “فرایند دشوار” برای مقامات بهداشتی ردیابی کردن کاربران شده اند که در عرض 1.5 متر از کسی که این ویروس.

“آنچه انجام خواهد داد این است به یک لیست از شماره تلفن همراه از کسانی که شده اند در تماس است که در آن فاصله 15 دقیقه یا بیشتر,” او گفت:.

“است که می تواند منجر شود به کسی که در تماس با یک یا دو روز زودتر از آنها در غیر این صورت ممکن است.”

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 6,700 موارد COVID-19 و 83 و میر ناشی از ویروس است.

افزایش عفونت کاهش پیدا کرده است و بطور قابل توجهی در هفته های اخیر با فقط 16 مورد جدید ثبت شده در سراسر کشور در روز یکشنبه ،

مقامات بهداشتی می گویند گسترده take-up از نرم افزار کمک خواهد کرد که آنها را به سهولت دشوار محدودیت در حرکت و تجمعات. فقط کمتر از نیمی از جمعیت استرالیا را خواهد نیاز به دانلود این برنامه آن را به یک ابزار موثر است.

این برنامه رایگان است و ثبت نام داوطلبانه است با وجود پیشنهادات اولیه آن می تواند ساخته شده الزامی است.

در تلاش برای کاهش نگرانی های حریم خصوصی کاربران می توانند با ارائه یک نام جعلی و پلیس نمی تواند دسترسی به داده ها برای رسیدگی به جنایات در حالی که تمام اطلاعات به طور خودکار حذف شده پس از 21 روز.

“آنچه ما باید انجام شود این است که نوار پشت این تابع پس از آن یک شغل و یک کار به تنهایی و آن این است که اگر شما در حال مثبت, قادر به, را که در دسترس است تنها به دولت و مقامات بهداشت عمومی با هیچ کس دیگری داشتن دسترسی” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

سنگاپور پیشگام استفاده از coronavirus برنامه ردیابی و کار در پیاده سازی دیجیتال تماس با ردیابی جریان است در فرانسه و آلمان و بریتانیا و جاهای دیگر.

در ایالات متحده, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ذکر شده تماس ردیابی به عنوان بخشی از یک طرح “با خیال راحت به بازگشایی امریکا” همراه با گسترش آزمایش و مراحل دیگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de