کمیسیون سلطنتی پرس و جو خواهد بود با پیدا کردن راه هایی برای بهبود Australias آمادگی انعطاف پذیری و واکنش به بلایای طبیعی — فایل عکس

سیدنی: استرالیا راه اندازی یک ملی پرس و جو روز شنبه به حملات bushfire بحران که تحت تاثیر سه در چهار استرالیا و باعث انتقاد گسترده از دولت برای آن تنبل پاسخ به blazes.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: وسعت آتش سوزی-که به کشته شدن بیش از 30 نفر و تخریب هزاران خانه — نیاز به یک جدید پاسخ از مستعد ابتلا به ملت است.

کمیسیون سلطنتی پرس و جو خواهد بود با پیدا کردن راه هایی برای بهبود Australias آمادگی انعطاف پذیری و واکنش به بلایای طبیعی اما مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان تلاش برای قرار دادن خاموش مقابله با این مشکل است.

استرالیا دیده است ده ها تن از inquests به علل bushfires و مراحل است که می تواند گرفته شده برای کاهش آنها با نتایج مختلط.

بسیاری از اقدامات از ده ها تن از inquests قصد بازگشت به دهه 1930 را هنوز اجرا شده است.

مخالفت حزب کارگر متهم موریسون از تلاش برای “تغییر با توجه به چیزهایی که او فکر می کند که از لحاظ سیاسی مناسب برای بحث در مورد” به جای “در واقع تثبیت تغییر آب و هوا و انتشار گازهای گلخانه ای تحت کنترل است.”

موریسون گفت پانل خواهد بود پرسید: به نظر ایجاد قدرت جدید برای دولت فدرال به اعلام یک دولت ملی اضطراری که او استدلال کرد که اجازه می دهد سریع تر واکنش به آتش سوزی.

رهبر محافظه کاران بود که انتقاد خود را تنبل واکنش به ماهها بحران است در دفاع از اقدامات خود با اشاره به مقررات نیاز متحده به طور رسمی درخواست کمک های فدرال.

او ادعا کرد که در عمل در یک “قانون اساسی منطقه خاکستری” با استقرار هزاران نفر از نیروهای ذخیره خود را برای کمک به bushfire بازیابی.

“ما که بدون پاک کردن قوانین” موریسون گفت.

جدید ترین بحران را برانگیخته خواستار Australias دولت محافظه کار به اقدام فوری در تغییر آب و هوا با تظاهرات خیابانی اصرار موریسون به کاهش countrys تکیه بر زغال سنگ.

نخست وزیر belatedly اذعان ارتباط بین bushfire فاجعه و گرم شدن سیاره, اما همچنین روشن ساخته خود دولت قصد دارد به تمرکز بر روی آب و هوا انطباق و ساختمان انعطاف پذیری جلوتر از اقدامات برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

پرس و جو خواهد شد به رهبری سابق نیروی هوایی رئیس علامت Binskin همراه با بازنشسته دادگاه فدرال قاضی آنابل بنت و وکیل محیط زیست پروفسور اندرو مکینتاش است.

موریسون گفت که آنها مورد نیاز خواهد بود به گزارش یافته های خود را در ماه اوت 31, “بنابراین توصیه می شود پس از عمل قبل از ما بعد bushfire فصل”.

جدید ترین bushfire فصل آغاز شد و در اوایل ماه سپتامبر با اولین مرگ ثبت شده یک ماه بعد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im