Aurat مارس شرکت کنندگان انجام اردو نسخه از این آهنگ اعتراض. Screengrab از یوتیوب

این Aurat مارس منتشر اردو نسخه شیلی آهنگ اعتراض چند روز پیش که طول می کشد هدف در سیستم مردسالار و برجسته جنایات علیه زنان در سراسر جهان است.

به اشتراک گذاشته شده در اوایل این هفته, ‘سازمان ملل متحد Violador en Tu Camino’ یا ‘یک متجاوز در مسیر خود را در زبان انگلیسی — ویدیو شات عظیم 67,000 نمایش فقط در توییتر.

ایجاد شده توسط والپارایزو فمینیستی جمعی, Las Tesis, ‘یک متجاوز در مسیر خود’ است که بر اساس آرژانتینی شناس ریتا لورا Segato کار است. اما Aurat مارس ساخته شده است برخی از تجدید نظر به فمینیستی آهنگ اعتراض از جمله اربابان فئودال به عنوان بخشی از سیستم مردسالار.

این سرود در درجه اول با تمرکز بر تجاوز به عنف فرهنگ و قربانی-سرزنش و چگونه مردسالاری ساخته شده زنان وجود “جرم”. همچنین خواستار آن است که misogynistic روایت شده از بازمانده به مجرم و به دور از چگونه افتخار در نظر گرفته شده است به زنان مسئولیت در فرهنگ است.

“ما مجازات خشونت نمی بینید / این کشتار جنسیتی

“مصونیت از مجازات برای قاتلان / شنیدن شما آن را تجاوز به عنف!

“نه” زن ناموسی ” / و این تقصیر من نیست

“نیست که در آن من بود و نه آنچه من عینک / من نه کلاس و نه دین و نه من کار!”

زنانی که انجام آن را در کراچی به حال رویشان پارچه بیش از چهره خود را در دقیقا به همان شیوه به عنوان شیلی معترضان انجام داده بود بنابراین به توجه به پیام و نه افراد برای اطمینان از امنیت خود نگهداری می شد با نگه داشتن هویت خود را پنهان.

“ظلم و ستم غیر قابل قبول است / ما آماده مبارزه

“قدرت پویایی را واژگون / زنان رایگان خواهد بود!”

در حالی که عملکرد دریافت مقدار زیادی از ستایش با مردم توصیف آن به عنوان “قدرتمند” و گفت: آن را به آنها داد “goosebumps” و “لرز” آن را نیز گرفتار توپخانه ضد هوایی از برخی از.

پیش از سال 2020 تجمع برگزارکنندگان خواسته اند زنان و متحدان برای پیوستن به آنها در انجام ضد تجاوز سرود در 8 مارس سال 2020 است. “ما نه قربانیان. ما درمانده است. ایران ما قدرت کافی است” آنها نوشت.

آنچه که در شیلی در اعتراض به عملکرد مورد ؟

بازگشت در ماه دسامبر 2019 بیش از یک هزار زن در زمان به خیابان های شیلی سانتیاگو پایتخت انجام فمینیستی سرود “یک متجاوز در راه خود” را به عنوان پاره ای آواز در شهرستانها در سراسر جهان.

آهنگ انتقاد شدید خشونت علیه زنان است و همراه با رقص حرکت می کند در حالی که کسانی که شرکت می کنند اغلب پوشیدن, سیاه, چشم بسته و یک دستمال به دور گردن بسته شود.

“من یک گناه نیست چون جایی که من هستم یا چه هستم در لباس پوشیدن” می رود بخشی از این شعار. “متجاوز به شما است!” زنان فریاد پرتاب سلاح های خود را به جلو به نقطه در مقابل آنها.

“در بسیاری از درد در این خاطرات وجود دارد بسیاری از زخم” یکی از بنیانگذاران لاس Tesis, Sibila ستمیر گفته. “در برخی از راه, این چیزی است که به ما می دهد این انرژی اما آن لطمه می زند و ما را بیش از حد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net