Aurat مارس سال 2020: PPP رهبران قرض پشتیبانی محکوم عناصر تهدید رویداد

PPP رهبر و رئیس قرائتی خواهر Bakhtawar بوتو زرداری (L). Instagram/Bakhtawar بوتو-زرداری (@bakhtawarbz)/از طریق اخبار; PPP دبیر کل سابق و سناتور Farhatullah بابر (R). اخبار/از طریق Geo.tv/Files

مهراب: PPP رهبران Bakhtawar بوتو زرداری و Farhatullah Babar لنت حمایت خود را به آینده Aurat مارس سال 2020 صدور بیانیه همبستگی برای رالی بین المللی در روز است.

PPP رهبر و رئیس قرائتی خواهر Bakhtawar بوتو زرداری روز یکشنبه گفت: “من از صمیم قلب حمایت #AuratMarch2020. صداها باید شنیده مسائل باید مورد بحث و حقوق باید از آن محافظت شود.

“هر عمل سرکوب را تنها صدای ما بلندتر و قوی تر است. و برای هر کسی که فکر می کند در غیر این صورت #ThankyouNext,” او اضافه شده است.

قبل از آن PPP به حال نامیده می شوند تهدیدات ساخته شده توسط “برخی از عناصر” در برابر 8 مارس رالی — همزمان با بین المللی زنان روز 2020 — به عنوان “بی جا برای ناخوانده و کاملا غیر قابل قبول”.

در یک بیانیه PPP دبیر کل سابق و سناتور Farhatullah Babar, تاکید کرد که این کشور “قانون اساسی تضمین آزادی تشکل و آزادی بیان به هر کس که نمی تواند محدود توسط هر یک با پرتاب تهدید”.

‘در حقوق’

“این [است] مایه تاسف است که حتی برخی از کسانی که مدعی حمایت از برتری قانون اساسی صحبت شد در مورد استفاده از زور برای انکار حق زنان به تجمع مسالمت آمیز تظاهرات مسالمت آمیز و آزادی بیان” بابر اضافه شده است.

و اشاره کرد که PPP شد متعهد به رعایت حقوق زنان از جمله این که به اعتراض مسالمت آمیز در برابر ظلم و ستم و تبعیض گفت: پاکستان امضا کرده کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان (CEDAW).

“زنان و سازمان های خود را در این کشور هستند و در حقوق خود برای تقاضای اجرای تعهدات به آنها برای پایان دادن به همه اشکال تبعیض” او گفت:, و اضافه کرد که آن را “مایه تاسف” است که ملی کمیسیون وضعیت زنان (NCSW) بوده است ناکارآمد برای تقریبا یک سال.

این NCSW غیاب وی افزود: به نظر می رسید که “تشویق برخی از عناصر به پرتاب تهدید به زنان خواستار حقوق مشروع خود و پایان دادن به تبعیض”.

‘گه باورها’

PPP رهبر از دولت خواست تا اطمینان حاصل شود که زنان داده شد همه حفاظت و که هیچ کس اجازه داده شد تا قانون را به دست خود.

بسیار پیش بینی Aurat مارس سال 2020 است ruffled کاملا پر و بال داده که بیش از یک درخواست شده بود واصل قبلا در بالا استان دادگاه درخواست ممنوعیت دائم در این رویداد برای بودن “ضد دولت” و “ضد اسلامی”.

اما LHC رئیس دادگستری Mamoon رشید شیخ بود اظهار داشت در اوایل این هفته که هیچ ممنوعیت می تواند اعمال شده بر آزادی بیان است. در طول دادرسی وکیل مشهور هینا جیلانی گفت: “Aurat مارس برگزار می شد به تاکید به اهمیت زنان در جامعه است.

“چگونه است که این درخواست در تمام مربوط به Aurat مارس” جیلانی خواسته بود با اشاره به Siddique. این رویداد “برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه و در نتیجه نمی خواهد تاثیر کسب و کار” در هر صورت, او اضافه شده است.

پس از شنیدن او به خبرنگاران گفت: کسانی که تبدیل شده تا برای نشان دادن همبستگی بود که “هیچ منبع مر که درخواست با نزدیک شدن دادگاه در این موضوع و دخالت در آزادی تجمع مسالمت آمیز”.

وکیل اضافه شده بود که برگزارکنندگان و شرکت کنندگان “می دانم که خیلی بهتر از چنین افرادی چه نجابت است”.

“این گه باورها, این کثیف باورها که دیدن زشتی در همه چیز. این کودکان هستند و آنها مجاز به صحبت. این زنان هستند که در این لحظه در حال دارایی های این کشور است.

“چنین افرادی با کثیف خود باورها تماس با آن وقاحت? ما نمی خواهد آن را قبول کند! این است که نه زشتی و نه ابتذال و هرگز بود,” او تاکید کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>