حسابرس به طور کلی توصیه می کند Arshad ملک را حذف به عنوان مدیر عامل شرکت PIA


اسلام آباد: در خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) مقامات در روز پنج شنبه تایید کرد که آنها دریافت گزارش از اداره کنترول و تفتیش پاکستان (AGP) است که توصیه می شود به حذف فوری Air Marshal Arshad ملک به عنوان هواپیمایی, مدیر اجرایی.

در گزارش خود AGP اعلام کرد که ملک انتصاب به عنوان پرچم ملی حامل مدیر عامل شرکت غیر قانونی بود. به نام او در شرکت هواپیمایی برای حذف ملک از پست و بازیابی تمام کمک هزینه پاداش که به او داده می شود. در این گزارش اعلام کرد که PIA مدیر عامل شرکت دریافت کرده بود در اطراف Rs3 میلیون نفر در طول مدت هشت ماه گذشته در کمک هزینه و حقوق.

دولت وکیل گفت که وجود دارد نیاز به انجام تحقیقات به ملک را استخدام توسط یک بی طرف موسسه. وی در بخش حمل و نقل هوایی به برگزاری یک تحقیق به تعیین این که چه کسی مسئول انتصاب ملک به رئیس اجرایی پست.

این گزارش گفت که مدیر عامل انتصاب بر اساس “روشن طرفداری, malafide و خارج از روش فرایند” برگزار شد نامنظم است. AGP گفت که ملک منصوب شد مدیر عامل شرکت ملی حامل پرچم بود که یک شرکت خدمات, زمانی که او در خدمت نیروهای مسلح افسر.

“در حال حاضر او در حال برگزاری است دو موقعیت یعنی مارشال هوایی در پایگاه نیروی هوایی و رئیس اجرایی در PIACL; در حالی که اگر به درستی انتخاب او را به استعفا از پایگاه نیروی هوایی پیوست و به عنوان مدیر عامل شرکت PIACL” خواندن این گزارش.

SHC متوقف می شود PIA مدیر عامل از انجام وظايف

سال گذشته سند دادگاه عالی (SHC) متوقف مالک از انجام وظایف خود به عنوان PIA مدیر عامل شرکت پس از یک درخواست ثبت شده توسط یک عضو ارشد انجمن (SASA) به چالش کشیده آموزشی خود صلاحیت و اعتبار برای مدیر عامل شرکت پست.

فارغ التحصیل از دفاع ملی دانشگاه (NDU) و واجد شرایط در فرماندهی هوایی و کارکنان البته از ما مالک به عنوان معاون رئیس درجه کارکنان قبل از پیوستن به PIA.

او نیز در خدمت بیش از 40 سال در نیروی هوایی پاکستان (PAF) قبل از منصوب هواپیمایی رئیس در اکتبر 11, 2018, توسط دولت فدرال و بعدا در تاریخ 2 آوریل 2019 به عنوان مدیر عامل آن.

ملک منتقل شده بود به دادگاه عالی پاکستان در برابر SHC را در اختیار دارد ، اما apex دادگاه را رد کرد و درخواست خود را با رئیس دادگستری گفت که دادگاه نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که به “بازی با PIA فورچون”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma