دادستان کل لایحه بر شهادت خواهد داد قبل از کنگره راجر سنگ رودی جولیانی و بیشتر

دادستان کل لایحه بر شهادت خواهد داد قبل از کنگره در ماه مارس کمیته قضایی مجلس چهارشنبه اعلام کرد.

در این جلسه که به جای برنامه ریزی شده در مارس 31, Barr است که انتظار می رود زمینه سوال از نمایندگان وزارت دادگستری اصلی و تجدید نظر محکومیت توصیه هایی برای راجر سنگ, اطلاعات, اطراف, به اتهام فساد در اوکراین رودی جولیانی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل بازداشت شد و به DOJ و تصمیم به فسخ نامزدی از آمریکا وکیل جسی لیو به وزارت خزانه داری.

WASHINGTON, DC - NOVEMBER 26: U.S. President Donald Trump looks on during a signing ceremony for an executive order establishing the Task Force on Missing and Murdered American Indians and Alaska Natives, in the Oval Office of the White House on November 26, 2019 in Washington, DC. U.S. Attorney General William Barr recently announced the initiative on a trip to Montana where he met with Confederated Salish Kootenai Tribe leaders. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

(عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

کاخ سفید معاون وزیر مطبوعات هوگان Gidley گفت شنبه که نه تهمت و نه مقامات کاخ سفید تماس DOJ در مورد اصل صدور دستورالعمل برای سنگ. (مرتبط: کاخ سفید: ‘به صراحت نه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت نمی کنم به دادستان کل لایحه Barr در مورد راجر سنگ محکومیت)

“صراحت نه” Gidley گفت: در فاکس نیوز که پرسید: در مورد این موضوع. “او صحبت نمی به دادستان کل [لایحه] بار قبل از این جمله است. در واقع دادستان کل و DOJ ساخته شده آن را بسیار روشن آنها این تصمیم قبل از هر صدای جیر جیر به بیرون رفت. آنها با این تصمیم خود به خود.”

دموکرات ها به رهبری رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواسته DOJ بازرس کل Michael Horowitz, بررسی تهمت توييتها در مورد این موضوع و اینکه آیا یا نه کاخ سفید نقش مهمی در DOJ را در مورد چهره روی سنگ و recusal از چهار دادستان در این مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین DOJ تصمیم به تجدید نظر سنگ از صدور دستورالعمل صبح روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر