دادستان کل لایحه بر شهادت به تعویق افتاد پس از Rep. جری Nadler به تصادف

دادستان کل ویلیام Barr شهادت در مقابل کمیته قضایی مجلس به تعویق افتاد سه شنبه بعد از نیویورک دموکراتیک Rep. جری Nadler گزارش به با یک ماشین تصادف.

Nadler شد گزارش نه مصدوم بود و نه رانندگی خودرو زمانی که تصادف رخ داده است با توجه به واشنگتن آزما. جلسه برنامه ریزی شده برای شروع در 10.m ET اما در حال حاضر شده است با تاخیر 45 دقیقه.

“وجود دارد یک تصادف جزئی و دادرسی به تعویق خواهد افتاد. هر کس خوب است هیچ کس مجروح شد. رئیس در مسیر و انتظار می رود برای شروع در حدود 10:45,” Nadler سخنگوی, گفت واشنگتن آزما. (مرتبط: جری Nadler می گوید Antifa خشونت در پورتلند است ‘اسطوره’)

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-NY) حرکت یک رعایت و پردیس گسترده لحظه سکوت برای روز ملی خدمات و گرامیداشت یاد قربانیان 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی در کاپیتول هیل در 11 سپتامبر سال 2019 در واشنگتن, DC. (عکس توسط ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

(این است که در حال توسعه داستان. اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>