“حمله به آزادی مطبوعات’: PPP برای تبدیل شدن به حزب در اخبار جغرافیایی مورد


سناتور مصطفی نواز Khokhar گفت: PPP را تبدیل به یک حزب در این طومار در برابر پخش محدودیت های مواجه شده توسط Geo News .

این حزب تصمیم گرفته است برای تبدیل شدن به بخشی از درخواست های واصل در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC), سخنگوی PPP رئیس بلاول بوتو گفت.

PPP دبیر کل Farhatullah Babar خواهد شد راه اندازی یک برنامه در IHC فردا به طور رسمی تبدیل به یک حزب به صورت Khokhar گفت.

محدودیت در پخش اخبار جغرافیایی و هل دادن آن را به عقب در لیست کانال های تلویزیون کابلی است که حمله به آزادی رسانه ها, او گفت:, و اضافه کرد که PPP همیشه تلاش برای آزادی رسانه ها.

در دوشنبه, PML-N علمای-من-اسلام-فضل (JUI-F) و جماعت-من-Islami (JI) به طور مشترک ثبت یک دادخواست در IHC در برابر دستگیری گروه جانگ editor-in-chief میر Shakilur الرحمان (MSR).

نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی و احسان اقبال, PML-N و قانونگذاران از JUI-F و او طومار را امضا کردند.

دادخواهان را از طریق وکیل مدافع Zafarullah خان باید اشاره کرد NAB, رئیس, وزیر وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون و رئیس پاکستان رسانه های الکترونیکی سازمان تنظیم مقررات (Pemra) به عنوان پاسخ دهندگان.

طرفین در این طومار گفت که با دستگیری MSR NAB رئیس تا به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را و آن را در تخلف از قانون اساسی و تضمین حقوق اساسی و قانون گذاشته شده توسط دادگاه ها برتر.

‘NAB مبارزه برای خود بقا’

روزنامه نگاران روز سه شنبه در ادامه به محکوم کردن دستگیری MSR توسط NAB بدن که به آنها گفته بود برای اطمینان از خود و زنده ماندن است.

در حالی که در پاسخ به یک سوال توسط Geo News’ نشان می دهد میزبان حمید میر اکسپرس نیوز لنگر Javed Chaudhry گفت: NAB اعمال شد “اشتباه”.

“از یک طرف وجود یک مرجع آماده در برابر یک وزیر که شما می ترسند از دستگیری تفکر دولت سقوط خواهد کرد در حالی که در دیگر شما در حال دستگیری یک فرد در برابر آنها استعلام نشده است به پایان رسید و هیچ مرجع آماده شده است گفت:” چودری.

Munizae جهانگیر یک AajTV روزنامه نگار بود که در بخشی از پانل دعوت شده توسط Mir در نشان دادن خود ابراز ناباوری در شیوه ای که در آن دستگیر شد feigning جهل بیش از مشخصات بازداشت.

“میر شکیل-ur-Rahman یک گورو و شما در حال توقیف چنین فرد بدون دانستن این است که بر اساس شکایت فرم تأیید و شما در حال بیان جهل” جهانگیر اظهار داشت.

“همه ما دیده می شود دولت ها می آیند و بروید. این افراد امروز در اینجا و نمی تواند فردا,” او اضافه شده است.

طلوع نیوز’ Mubashir زیدی گفت که شیوه ای که در ناب ساخته شده بود بازداشت است “نشانه روشن است که ناب است و مبارزه برای خود بقا”.

“آنها بیش از حد می دانم که آنها ممکن است [قربانی] بعدی به طوری که آنها فکر بیایید برخی از بازداشت بنابراین ما اهمیت دست نخورده باقی مانده است.”

ناب دستگیری MSR در مورد

ناب تا به حال در مارس 12, بازداشت, MSR در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش. ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این بود که با توجه به ناب و الزامات قانونی انجام, چنین به عنوان وظیفه و مالیات.

با توجه به یک گروه جانگ سخنگوی ظاهر قبل از اینکه دستگیر شد, در یک رابطه با یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت هنوز بازداشت شده بود. دادگاه عالی اسلام آباد اخیر قضاوت در برابر ناب را نقض کشور قانون و تخطی از NAB قوانین خود را متعهد شده است.

“در 18 ماه گذشته NAB فرستاده است خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران — به طور مستقیم و غیر مستقیم — بیش از یک دوجین اعلامیه های تهدید خاموش شدن از کانال ما (از طریق PEMRA) با توجه به گزارش ما و برنامه های ما در NAB گفت:” سخنگوی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de