توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: برای کمک به کسب و کار جزر و مد بیش از مشکلات مالی ناشی از سراسر کشور مستند این مرکز قصد دارد به decriminalise جزئی جرائم اقتصادی مانند چک پرش و تاخیر در بازپرداخت وام.

این اتفاق می افتد را به عنوان بسیاری از 19 مصوبات باید به طور مناسب اصلاح شده است.

این شامل مذاکره ابزار عمل کند (چک گزاف گویی), SARFAESI عمل (بازپرداخت وام های بانکی), LIC عمل PFRDA عمل RBI عمل, NAH, قانون مقررات بانکی عمل می کنند و دخترک بودجه عمل می کنند.

وزارت مالیه به اشتراک گذاشته شده خود را پیشنهاد و دعوت عمومی از نظر همه ذینفعان. بر اساس بازخورد بخش خدمات مالی را به یک تماس در مورد اینکه آیا یک بخش خاص باید اصلاح شود به decriminalise برای بهبود سهولت انجام کسب و کار.

تا حال حاضر متهم در چنین کوچک جرائم مواجه جریمه یا حبس یا هر دو بسته به گرانش از اتهامات عنوان شده علیه.

با تغییرات وزارت دارایی با هدف ایجاد یک سیستم که در آن مجازات وضع کافی است به عمل به عنوان یک عامل بازدارنده و کمک خواهد کرد که در “بهبود تمایلات کسب و کار و unclogging دادگاه فرآیندهای” در پی بحران اقتصادی ناشی از سراسر کشور Covid-19 مستند.

برای مثال در زیر موجود قانون نقض مفاد RBI عمل مانند دعوت سپرده بدون مجوز و یا اجتناب از ثبت نام می تواند جذب زندانی به سال به علاوه جریمه تا `25 لاخ. اگر این جرائم هستند decriminalised خوب خواهد بود مطرح شود اما وجود خواهد داشت بدون حبس.

این حرکت در حال حاضر اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در Atmanirbhar بهارات بسته است.

“جرم رویه ساقط و جزئی غیر compliances را افزایش می دهد بار بر روی کسب و کار” وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت.

19 قوانین برای وصله پینه کردن

مذاکره ابزار عمل SARFAESI عمل LIC عمل PFRDA عمل RBI عمل, NAH, قانون مقررات بانکی عمل, چیت بودجه, قانون بیمه, قانون و NABARD عمل در میان 19 قوانینی که وزارت مالیه پیشنهاد برای اصلاح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو