آتلانتا اداره پلیس رد ادعا می کنند که 19 افسران استعفا داد و بیش از 10 روز گذشته

آتلانتا اداره پلیس (APD) رد ادعای گزارش شده توسط پلیس آتلانتا پایه و اساس است که گفت: 19 آتلانتا افسران پلیس باید استعفا بیش از 10 روز گذشته.

این گروه گفت که تنها 8 افسران استعفا پس از شروع ماه با توجه به بیانیه ای از APD.

“شده است وجود دارد ادعا می کنند در گردش که 19 آتلانتا افسران اداره پلیس استعفا داد بیش از آخر هفته. ما بررسی با منبع که ادعا می کنند و آنها در حال برنامه ریزی برای صدور یک جمع از بیانیه ای که به دلیل آن است که نه درست بود و نه تایید شده توسط APD. اطلاعات ما این است که هشت افسران استعفا از ژوئن 1. ما پرسنل داده ها نشان می دهد که ما تا به حال در هر نقطه از دو تا شش افسران استعفا در هر ماه در سال 2020” را APD تایید به the Daily Caller.

“ما در حال حاضر رفتن به سومین هفتۀ متوالی دارد تظاهرات که در آن افسران کار کرده اند و 12 ساعت شیفت هفت روز هر هفته” آتلانتا پلیس بنیاد گفت: FOX 5 News در بیانیه اولیه خود را بعد از ظهر دوشنبه. “همانطور که شما می توانید تصور کنید سطح استرس خود را در حال تشدید فیزیکی و فرسودگی عاطفی.”

این ادعا در مورد استعفای افسر در حال گردش در حالی که بخش چهره های جنجال بر تیراندازی مرگبار Rayshard بروکسبود که به ضرب گلوله پلیس در پاسخ به یک گزارش از او به خواب رفتن در ماشین خود را در یک درایو از طریق. یک تصویری پدید آمده است که به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس مبارزه با پلیس و گرفتن یک افسر تیزر قبل از او کشته شد.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا شنبه پس از تیراندازی. افسر که اخراج مرگبار شوت گرت Rolfe کار اخراج شد و در حال حاضر می تواند در مواجهه با اتهام قتل, به گزارش نیویورک پست. (مرتبط: افسر پلیس اندکی پس از حادثه تیراندازی در خارج از دی سی)

تظاهرات در آتلانتا بیش بروکس’ مرگ را تشدید کرد به شورش شنبه در نتیجه تظاهرات و به آتش کشیدن وندی که در آن تیراندازی صورت گرفت. در سراسر کشور تظاهرات و شورش شده اند مداوم پس از مرگ جورج فلوید درگذشت 3 هفته پیش پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

آتلانتا شهردار Keisha کف در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه قبل از آتلانتا پلیس بنیاد تایید استعفای. او در مورد صحبت سازماندهی قوانین جدید در مورد استفاده از نیروی مرگبار و همچنین ذکر شده است که او می دانست که روحیه کم بود در بخش FOX 5 News گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im