آتلانتا شهردار Keisha لنس کف معتقد است بایدن می گوید: هیچ کس با هر طرفی’ تایید تارا Reade اتهامات

دموکراتیک آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین روشن ساخته است یکشنبه که او طول می کشد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در کلام خود را با توجه به تارا Reade.

کف گفته سی ان ان جیک Tapper که Reade سابق سنا aide که متهم بایدن از تجاوز جنسی سزاوار شنیده شود — اما افزود که هیچ کس “با هر طرفی” در عین حال تایید هر یک از اتهامات. (مرتبط: آتلانتا شهردار میسازد سرزنش در کاخ سفید برای Ahmaud Arbery تیراندازی)

تماشا کنید:

دق الباب مطرح این موضوع پس از ذکر است که کف تا به حال مطرح شده توسط دموکرات کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری برای انتخاب بایدن گفت: “من به درخواست شما در مورد تارا Reade سابق بایدن کارکنان عضو که متهم به معاون سابق رئیس جمهور از آزار او در کاپیتول هیل راهرو در سال 1993. معاون رئیس جمهور بایدن را انکار اتهامات او می گوید: آنها 100% غلط است. آیا شما در پیدا کردن تارا Reade اتهامات معتبر است؟”

کف گفت که بایدن درست بود به می گویند که Reade “باید شنیده شود و باید جدی گرفته شود” اما پس از آن اضافه شده یک نکته.

“من فکر می کنم که ما باید برای رفتن به سطح بعدی و سپس دامپزشک چه اتهامات شده اند. و شده است وجود ندارد هر کسی با هر طرفی است که قادر به تایید می کنند که او اتهامات دقیق هستند,” او گفت:. با “جو بایدن که من می دانم که زنان احترام می گذارد. و نه فقط در کلام بلکه در اعمال خود. او نویسنده خشونت علیه زنان عمل می کنند. او شده است بسیار آوازی طرفدار اطمینان از این که زنان در حال محافظت در سراسر دانشگاه های ما دانشگاه.”

دق الباب را به عقب رانده و اشاره کرد که وجود دارد برخی از دوستان که آمده بود به جلو به عقب Reade را ادعا می کند. “من نمی دانم منظور شما چیست وقتی به شما می گویند هر کسی با هر طرفی” او گفت:. “به نظر می رسد که یک استاندارد است که تعداد بسیار کمی از شاکیان خواهد بود قادر به پاسخگویی.”

“چه من در آن است, گذشته از افرادی که او را می دانم شخصا, من با اشاره به رسانه ای که تا به حال فرصت به دامپزشک او را با اتهامات” کف پاسخ داد. “نیز وجود نداشته است هر کسی که در دفتر کار می کرد در این زمان است که می تواند اثبات این اتهامات که او ادعا می کند او در زمان. و همچنین آگاه از این واقعیت است که داستان او در طول زمان تغییر کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im