آتلانتا شهردار به ارمغان می آورد کنترل اسلحه اعتبار به مادران تقاضا Veepstakes

توسط لری کین

آتلانتا دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف افزایش یافت و به ملی نور افکن زیر سخنرانی خود به شهر تظاهر کنندگان و غارتگران به “خانه بمانند!” اوایل این سال است. دموکرات ها در زمان توجه داشته باشید و او را در لیست کوتاه به عنوان یک نامزد به presumptive 2020 دموکراتیک نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا. او پیوست Moms Demand Action را Shannon وات برای آخرین قسط در Everytown for Gun Safety را 2020 Veepstakes.

هر چند او ممکن است به عنوان به خوبی شناخته شده در سراسر کشور به عنوان برخی از قبلی بالاتر-مشخصات شرکت کنندگان مانند وزیر بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), در کنگره ایالات متحده وال Demings (D-Fla.) یا حتی همکار گرجستان و 2018 شکست خورده فرمانداری نامزد استیسی آبرامز, شهردار, Lance کف می کند که عمده کنترل اسلحه چیت برای بازی. او مرجعیت برای کنوانسیون ملی دموکرات (DNC) پلت فرم پیش نویس کمیته. با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشرو بلیط باید وجود داشته باشد بدون شک کنترل اسلحه خواهد بود تمرکز اصلی.

“معاون رئیس جمهور بایدن همواره بسیار مورد دیدگاه های خود را در کنترل اسلحه و…بسیاری از دقیق چیزهایی که ما نیاز به در محل گفت:” شهردار لنس پایین.

کنترل بیشتر – کمتر حقوق تفنگ

معاون رئیس جمهور بایدن را کنترل اسلحه اعتقادات به خوبی شناخته شده است. او در ادامه به فواره زدن اب ادعاهای دروغین در مورد اسلحه گرم و صنعت است و با توجه به ناسالم و پرخطر مشاوره و افسران پلیس. او را سرزنش رای دهندگان بالقوه که به درستی اشاره او سوء تفاهم از متمم دوم. معاون رئیس جمهور بایدن نیز صحبت به نفع گسترش زمینه بررسی و ارائه می دهد شکلک نسبت به تفنگ های مصادره با اعلام او می خواهم روغن مالی سابق کنگره ایالات متحده رابرت فرانسیس “بتو” o’rourke (D-تگزاس) به عنوان تفنگ خود را-گرفتن کلانتر. فراموش نکنید که گذشته خود را حمایت و تعهد به بازگرداندن و 1994 حمله ممنوعیت سلاح های, حتی اگر آن را نشان داده بود به بی اثر خواهد بود.

DNC پلت فرم رئیس لنس کف? او را همه در.

“من باور دارم که ما پلت فرم که فقط انجام خواهد داد” او گفت:. “برخی از کار خواهد بود چیدن تا جایی که اوباما و بایدن دولت چپ و برخی از خواهد بود و کار جدید است که حرکت ما رو به جلو است.”

شهردار لنس کف پیوست چند از شهردار و همکاران در امضای نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) خواستار قانون برای کنترل اسلحه بیشتر. پیشنهادات ذکر شده یک antigun چنگ زدن به کیسه ای از ایده هایی که انجام خواهد شد به طور جدی مشکل جنایی سوء استفاده از سلاح گرم است. شامل شهرداران’ مطالبات “پرچم قرمز” قوانین است که انکار دادرسی به متهم سازماندهی ظرفیت محدودیت گسترش چک های پس زمینه که ایجاد felons از شهروندان مطیع قانون و دیگر به اصطلاح “نقاط ضعف” است که در واقع فقط دوم متمم حمایت.

صبر کنید. سازمان دیده بان. آموزش.

بایدن اعلام کرده او به احتمال زیاد نام خود را در حال اجرا همسر گاهی اوقات در ماه اوت داشتن متعهد به نام یک زن است. پس از coronavirus همه گیر و ناآرامی های کسب و کار زیر خاموش شدن ناگهانی شورش و غارت و قبلا ذکر شد تعداد تاریخی جدید صاحبان اسلحه در سراسر کشور دسترسی به ورزش متمم دوم حقوق و خرید یک اسلحه گرم خواهد بود در خط مقدم در نوامبر است.

NSSF راه اندازی آنلاین رای دهندگان منابع آموزش #GUNVOTE برای کمک به صاحبان اسلحه به ثبت نام برای رای دادن و آگاه تر می شوند در کنترل اسلحه پیشنهادات و چگونه نامزدهای موقعیت آنها تاثیر می گذارد. از سطح ریاست جمهوری به کنگره و محلی در سطح انتخابات رای دهندگان باید برای رأی دادن ثبت نام و تحصیل در زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای به طوری که آنها لازم نیست خود را در معرض خطر حقوق.

لری کین معاون ارشد رئيس جمهور از دولت و امور عمومی و مشاور عمومی ملی تیراندازی ورزشی بنیاد اسلحه صنعت انجمن تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im