Athlon نام Trevor لارنس به عنوان 1-تیم All-امریکا QB جاستین زمینه به نام 2-تیم

Athlon معتقد است Clemson ستاره ترور لارنس بهترین کارفرمایی در امریکا است.

محبوب ورزشی نشریه منتشر شد لیست خود را از پیش فصل همه آمریکایی ها و لارنس بود کارفرمایی در تیم اول. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

آیا ما می خواهیم به تمام حدس می زنم که تیم دوم QB? شما آن را حدس زده! این ایالت اوهایو جاستین زمینه.

ما شده ایم پس بحث در مورد این دو تا کنون از فصل گذشته به پایان رسید و من هنوز هم از شنیدن آن خسته.

در واقع من با بهره گیری از لارنس در مقابل زمینه بحث های زیادی است. این که آیا آن است که بهتر Heisman نامزد یا که بهتر NFL چشم انداز من نمی توانم به اندازه کافی از تمام استدلال.

انتظار نداریم که جنگ بین این دو برای پایان دادن به هر زمان به زودی. وجود دارد یک شانس بسیار بالا آنها را ملاقات در این زمینه دوباره در این فصل است.

من واقعا نمی دیدن بیش از حد بسیاری از حالات که در آن کلمسون و ایالتی اوهایو نیست در حذفی. بدیهی است که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد, اما من می خواهم شرط بندی بر روی هر دو آنها را گانینگ برای یک عنوان.

Clemson کردم بهتر از OSU سال گذشته است. می شود آن را متفاوت این زمان در اطراف ؟ من هیچ نظری ندارم, اما آن را می شود یک جهنم از یک بازی است.

اجازه دهید ما می دانیم که شما می خواهم را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>