ورزشکاران خواسته را در خود آب Aarogya Setu برنامه باید برای ورود به نویدا ورزشگاه بازگشایی

توسط PTI

نویدا: Noida ورزشگاه اتحاد بازگشایی برای ورزشکاران و عموم مردم با محدود زمانبندی روز چهارشنبه پس از بسته ماندن برای بیش از چهار ماه با توجه به COVID-19 شیوع, مقامات گفت.

کشت و دستورالعمل صادر شده است که شامل نصب اجباری از Aarogya Setu برنامه بر روی گوشی های تلفن همراه از بازدید کنندگان به دنبال ورود به ورزشگاه, در میان دیگران.

واقع در بخش 21 شهر این ورزشگاه توسط Noida اقتدار بود که دستور بسته شدن آن در مارس 15 در نظر COVID-19 شیوع.

“ورزشگاه باید از 5 صبح تا 9 صبح و ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر. Aarogya Setu برنامه باید نصب شده در گوشی از بازدید کنندگان ورزشگاه اعضا و ورزشکاران” اظهار داشت: دستورالعمل صادر شده توسط نویدا قدرت.

“همه بازدید کنندگان و اعضای ورزشکاران باید اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال دارد در همه زمان ها و همه آنها به صورت ماسک یا پوشش” آن را اعلام کرد.

دستورالعمل اعلام کرد که ورزشکاران باید خود را به ارمغان بیاورد تجهیزات ورزشی برای بازی های مانند کریکت بدمینتون اسکواش و تنیس و گلف و همچنین حمل اقلام مانند sanitiser و نوشیدن آب به ورزشگاه.

این دستورالعمل ذکر نشده ورود قوانین برای هر بازدید کننده بدون گوشی های هوشمند و یا تلفن.

Aarogya Setu یک نرم افزار تلفن همراه توسعه یافته توسط دولت مرکزی برای اتصال ضروری خدمات بهداشتی و درمانی با مردم بیش از مبارزه با COVID-19.

این برنامه با هدف افزایش طرح های این مرکز به ویژه وزارت بهداشت در فعالانه رسیدن به و اطلاع رسانی به کاربران از برنامه در مورد خطرات, بهترین روش مربوطه و مشاوره های مربوط به مهار COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>