حداقل 8 گنبد Gurdwara Kartarpur صاحب فروپاشی هند خواسته های فوری اصلاح

توسط PTI

دهلی نو: حداقل هشت گنبد تازگی بازسازی شده Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان از هم جدا افتاد و به دلیل رعد و برق, طرح سوال در بیش از استفاده از کیفیت پایین مواد برای گسترش احترام سیک حرم به هند صورت گرفت تا این موضوع با اسلام آباد و خواستار آن شدند که آسیب فوری “تصحیح و اصلاح شود.”

عکس از سقوط گنبد و آسیب های دیگر به حرم با توجه به آب و هوای نامساعد رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته.

در ماه نوامبر سال گذشته دو کشور انداخت باز کردن یک کریدور ارتباط دیره بابا صاحب در Gurdaspur در هند و Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان در یک تاریخی مردم-به-مردم ابتکار عمل.

Kartarpur صاحب Gurdwara واقع شده است و در پاکستان نارووال منطقه در سراسر رودخانه راوی در حدود چهار کیلومتر از دره بابا ناناک حرم.

آن است که محل استراحت نهایی سیک ایمان بنیانگذار Guru Nanak Dev.

سوالات مطرح شده بیش از sub-استاندارد مواد مورد استفاده برای گسترش Kartarpur صاحب جلوتر از راهرو را باز کردن.

این گنبد که به طور کلی ساخته شده از سیمان و آهن ساخته شد با استفاده از فیبر ورق به عنوان دولت به نظر می رسید به خطر بیافتد در ساخت و ساز برای دیدار با 9 نوامبر آخرین مهلت برای باز کردن راهرو.

با توجه به یک پاکستانی رسمی حداقل هشت گنبدهای آسیب دیده بودند و از هم جدا افتاد به دلیل برف و باران در اواخر شب جمعه.

“گنبد ساخته شده از فیبر است که چرا آنها به وسیلۀ بادهای قوی,” او گفت:.

دولت هند صورت گرفت تا این موضوع را با پاکستان گفت: آسیب به سازه در gurudwara باعث شده است که “بزرگ بهت و حیرت” در میان جامعه سیک.

“هند خواست پاکستان است که در احترام به احساسات جامعه سیک که کمبود آن منجر به آسیب به تازگی ساخته سازه های فوری تصحیح و اصلاح گفت:” یک منبع.

با این حال دولت پاکستان ادعا کرده است که این تعمیر “آسیب های ناشی از باد و باران در Kartarpur صاحب در عرض چند ساعت.” در بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه بعد از آن گفت: در اسلام آباد گنبد تعمیر شد ظرف 24 ساعت پس از آسیب.

این سخنگو همچنین گفت طرف هند را مطرح کرده و از این موضوع آسیب دیده گنبد با پاکستان از طریق توجه داشته باشید Verbale اما این گنبد در حال حاضر تعمیر شده است قبل از هند یادداشت شفاهی دریافت کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im