حداقل 6 نفر را تایید جزئیات تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن

  • حداقل شش نفر را تایید جزئیات تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.
  • Reade متهم کرده است بایدن از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او هنگامی که او کار کرده و او را به عنوان یک سنا کارمند در سال 1993.
  • Reade مادر و برادر و همسایه سابق سابق همکار و حداقل دو نفر از دوستان را تایید اطلاعات از داستان او.

حداقل شش نفر را تایید جزئیات تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive 2020 دموکراتیک نامزد جو بایدن با توجه به Daily Caller, اخبار بنیاد بررسی اظهارات عمومی در مورد اتهام.

Reade مادر و برادر و همسایه سابق سابق همکار و حداقل از دو نفر از دوستان را تایید اطلاعات از داستان او.

Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. بایدن را رد اتهامات صبح روز جمعه در MSNBC و مبارزات انتخاباتی خود نیز محروم این حمله گفت: “اصلا نمی افتد.”

Reade جلو آمد با اتهامات او را در اواخر ماه مارس و در 9 آوریل ظ گزارش پلیس با سی Metropolitan police – گزارش پلیس است که در حال حاضر غیر فعال به MPD گفت: DCNF در مارس 29.

Reade گفت: DCNF که او شکایت با یک دفتر او به نام “مجلس سنا پرسنل دفتر” پس از او شکایت در مورد آزار و اذیت جنسی به سه بایدن مشاوران و موفق به دریافت کمک.

سابق بایدن دستیاران رد Reade اتهام و دو نفر از آنها گفت که آنها نمی دانند ، اما Reade می گوید اگر شکایت واقع شد آن را به اثبات این دو دستیاران دروغ در ضبط زمانی که آنها گفت: آنها در جلسات ، او همچنین گفت: این شکایت را نشان می دهد تاریخ تقریبی برخی از رویدادهای او توصیف کرده است.

شکایت در سوال اشاره نمی کند بایدن را به اتهام حمله Reade به تایید DCNF شنبه پس از گزارش از آسوشیتد پرس. داستان AP گفت که Reade گفته بود این گزارش او ثبت نمی اشاره به آزار و اذیت جنسی و یا حمله که Reade انتقاد به عنوان گمراه کننده است.

AP بعد از به روز رسانی به منعکس کننده که “در حالی که Reade می گوید او به طور خاص استفاده از عبارت “آزار و اذیت جنسی’ در شکایت او می گوید: این رفتار او را توصیف به مقدار آزار و اذیت جنسی.”

“من در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت, فرم,” او گفت: DCNF توصیف چگونه او توضیح داد جزئیات اتهام آزار و اذیت جنسی در شکایت است. “من در زمینه آن است.”

بایدن درخواست جمعه که وزیر از مجلس سنا “را مستقیم و یا” هر گونه اقدامات لازم برای پیدا کردن یک شکایت های ساخته شده توسط Reade و به نتایج آن عمومی است که اگر آن یافت می شود. (مرتبط: بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن هر گونه تارا Reade شکایت پس از نادرست بیان آرشیو ملی آن را داشته باشد)

“من می پرسند که انتشار عمومی شامل نه تنها یک شکایت اگر یکی وجود دارد اما هر و همه اسناد و مدارک دیگر در پرونده که مربوط به اتهام” او گفت:. این بایدن مبارزات انتخاباتی است و در پاسخ به مکرر و ادامه داد: درخواست برای نظر از DCNF.

حداقل شش نفر در حال حاضر موید جزئیات Reade حساب در برابر بایدن: مادر و برادر سابق همسایه سابق او همکار و حداقل دو نفر از دوستان.

Photo courtesy of Tara Reade

بایدن مدعی تارا Reade در سال 1992. حسن نیت ارائه میدهد عکس از تارا Reade

مادرش

Reade را به نظر می رسد به تایید جزئیات داستان خود را از طریق تماس تلفنی ساخته شده به سی ان ان در سال 1993. Reade قبلا گفته رهگیری که در اواخر مادر او به نام “لری کینگ” در مورد بایدن را به اتهام حمله به مدت کوتاهی پس از Reade چپ بایدن را در مجلس سنا ،

متن به دست آمده توسط رهگیری مارس 24 و همچنین به عنوان یک تصویری کشف شده توسط رسانه ها مرکز تحقیقات بعد از آن روز نشان می دهد که کسی از او و مادرش شهرستان در واقع تماس به سی ان ان در سال 1993 و در خواست مشاوره در مورد دخترش مشکلات با یک “سناتور برجسته.” (مرتبط: بایدن تقویم کست شک در دوم دزدى آزار و اذیت ادعا می کنند اما عمه اش می گوید: او وجود دارد)

“من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن ؟ دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او” زن گفت: پادشاه.

Reade تایید کرد که این زن که ساخته شده تماس بود ، “من فقط شنیده صوتی مادر من فوت کرد و با شنیدن صدای او ساخته شده من گریه,” او گفت: DCNF مارس 24.

“او مانند یک مادر خوب و همیشه برای من حتی در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که این ویدئو نشان میدهد که او چه گفته شده است: “که من مجبور شد و می خواست به جلو آمده و در سال 1993 است.”

برادر

Reade برادر Collin Moulton گفت که Reade گفته او در مورد اتهام تجاوز در مصاحبه با رهگیری. Moulton می گوید: او گفت: او مدت کوتاهی پس از این حمله گفته اتفاق افتاده است و تایید کرد که Reade را تحت فشار قرار دادند او را به تماس با پلیس در مورد او حمله می کند.

او سابق همسایه

در مصاحبه ای با Business Insider, 60 ساله فیلم آموزش LaCasse گفت که Reade به او گفت در مورد اتهام حمله در سال 1995 یا 1996 در حالی که آنها سیگار در LaCasse جلو خم شدن در Morro Bay, California.

LaCasse یک دموکرات است بازنشسته سابق اورژانس کارمند و کارکنان پزشکی هماهنگ کننده سان لوئیس اوبیسپو بیمارستان عمومی انتشار گزارش.

“این اتفاق افتاده و من می دانم که آن را از آنجا که من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد آن” LaCasse گفته خودی.

“من به یاد داشته باشید او گفت: در اینجا بود که این فرد که او مشغول به کار بود و او بت او” LaCasse گفت. “و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار. و او قرار داده و دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را در درون او. او احساس او حمله و او واقعا احساس نمی وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد.”

او همکار سابق

لورن سانچز که مشغول به کار در کنار Reade در اواسط سال 1990 به صورت یک ایالت کالیفرنیا و سناتور همچنین گفت: خودی که Reade شکایت کرده بود به او که سابق واشنگتن رئیس تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او و او را به سبب اخراج می شود و پس از او شکایت کرده است.

حداقل دو نفر از دوستان نزدیک او

ناشناس دوست نزدیک Reade را تایید کرد به رهگیری که Reade توصیف اتهام حمله در سراسر مدت زمانی که Reade گفت: در آن صورت گرفت. رهگیری را Ryan گریم تایید به DCNF که این دوستان نه LaCasse. (مرتبط: والدین قاطعانه دفاع کریستین فورد اما صبر بیش از یک ماه به ذکر تارا Reade)

آسوشیتد پرس نیز گزارش روز شنبه که انتشار صحبت با دو ناشناس دوستان Reade که Reade گفت: آنها در مورد جنبه های خاصی از اتهامات او را. یکی از این دوستان گفت: Reade توصیف اتهام حمله هنگامی که آن رخ داده است. این دوست می دانستم که Reade در سال 1993.

دوست دیگر گفت: Reade توصیف تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن در سال 2007 یا 2008 در حالی که او کار می کرد در بایدن را در مجلس سنا ، این دوست ملاقات Reade بیش از 10 سال پس از Reade می گوید که این حمله صورت گرفت انتشار گزارش.

معلوم نیست که آیا گریم صحبت کرد و با هر کدام از دو نفر از دوستان اشاره کرد در AP مقاله.

پیتر حسون کمک گزارش به این مقاله است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de