حداقل 36 نفر دستگیر و برای هجوم COVID-19 مستند محدودیت در Noida

توسط PTI

نویدا: سی و شش نفر دستگیر شده بودند در سراسر نویدا و گریتر نیدا روز یکشنبه به اتهام هجوم محدودیت های اعمال شده با توجه به COVID-19 مستند, پلیس گفت:.

گوتام Buddh نگر تحت 21-day مستند از مارس 25 مانند سایر نقاط کشور و نیز در میان 15 منطقه در اوتار پرادش که در آن coronavirus نقاط (مناطق که ثبت چندین COVID-19 موارد مثبت) شده است به طور کامل مهر و موم شده ،

“شش دپو شد و ثبت نام در روز شنبه برای مستند نقض و 18 نفر دستگیر شدند. در مجموع 481 وسایل نقلیه مورد بررسی قرار گرفت در سراسر 200 مانع نقاط در منطقه و challans صادر شده به 85 صاحبان خودرو در حالی که پنج وسایل نقلیه توقیف شد,” پلیس در بیانیه ای گفت.

دپو ثبت شد تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) بیش نقض prohibitory سفارشات را در محل تحت CrPC بخش 144 که بارها مجلس از چهار یا بیشتر از افراد گفتند.

بیش از سه ده محلات شده اند به طور کامل مهر و موم شده در Noida و گریتر نیدا با توجه به COVID-19 شیوع با پلیس در حال حاضر پله تا تلاش برای بررسی مستند محدودیت ها و حصول اطمینان از اقدام علیه متخلفان, مقامات گفت.

با توجه به رسمی پلیس ارقام بیش از 2,366 مردم دستگیر شده اند برای نقض مستند محدودیت از تاریخ 25 مارس در گوتام Buddh نگر که تا کنون ثبت شده 64 موارد مثبت coronavirus دومین در بعد از آگرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im