حداقل 30 کشته و قطار قوچ به اتوبوس مسافربری در رهری عبور

سکر حادثه را ترک کرده است 30 نفر مرده. — عکس: Geo.tv/screengrab

سکر: حداقل 30 نفر کشته و ده ها تن مجروح شدند روز جمعه پس از تصادف یک قطار مسافربری و یک اتوبوس در عبور از نزدیکی رهری مقامات تایید کرده است.

تیم امداد و نجات وارد در محل برای کمک به قربانیان این حادثه است. به عنوان تسکین عملیات بودند در جریان مجروح شدند که منتقل شده به بیمارستان برای درمان پزشکی.

سکر کمیسر شفیق Mahesar گفت: مجروح منتقل شده به Taluka بیمارستان و بیمارستان مدنی سکر برای درمان گفت: سکر کمیسر.

قرائتی بیان غم و اندوه بیش از این حادثه

PPP رئیس بلاول بوتو زرداری ابراز شوک و غم و اندوه از دست دادن زندگی به دلیل تصادف قطار. یک سخنگوی حزب مردم گفت که او تا به حال به کارگردانی سند دولت برای ارائه بهترین درمان به مجروح شدند.

سکر قطار تصادف در سمت چپ 30 مجروح به عنوان یک برخورد قطار با یک اتوبوس در نزدیکی رهری در فوریه 28, سال 2020 است. — عکس: Geo.tv/screengrab

“قطار حوادث یک علامت سوال بیش از دولت فدرال عملکرد” مصطفی سخنگوی به نقل شد. “پس چگونه بسیاری از تصادفات خواهد شد عمران خان استفاده می شود که به بحث در مورد استعفا پس از یک تصادف اتفاق افتاده است رفتن به خانه؟”

قرائتی گفت که PTI دولت بود و نه در رابطه با زندگی شهروندان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>