حداقل 20000 نفر راه می رفت خاموش شغل در اعتراض به نابرابری نژادی و اقتصادی

حدود 20 ، 000 کارگران راه می رفت خارج از محل کار خود را در سراسر جهان در اعتراض به نابرابری نژادی و اقتصادی جمعه, سازمان آسوشیتدپرس گفت.

حدود 60 اتحادیه های کارگری و دیگر عدالت اجتماعی سازمان سازماندهی اعتصاب برای زندگی اعتصاب در 160 شهرستانها در سراسر جهان با توجه به AP.

“یک زمان وجود دارد که ایرلندی و ایتالیایی ها بودند اسیر مردم هم گفت:” 38 ساله عدالت به نفع یک سازمان برای شهر نیویورک کارگران’ اتحادیه بین المللی محلی 79 گفت: AP. “چگونه شما احساس می کنید اگر شما نیست به طور کامل قادر به جذب به جامعه؟”

کارگران مسدود شده و درایو را از طریق هشت دقیقه و 46 ثانیه در لس آنجلس, کالیفرنیا, مک دونالد در اعتراض به, با توجه به گزارش AP. این گزارش طول زمان یک سنت لوئیس پلیس kneeled در جورج فلوید گردن قبل از فلوید مرگ است.

چند ده Uber و Lyft رانندگان با تشکیل یک خودرو کاروان در لس آنجلس به تقاضا بهتر بیمه و پرداخت مرخصی استعلاجی AP گزارش شده است.

“مسائل اساسی و ایجاد یک سود آور محیط اقتصادی برای همه نه فقط شرکت های” 28 ساله جروم گیج گفت: AP.

حدود 200 ضروری کارگران ملاقات دموکراتیک سناتوری نامزدها در خارج از بوستون خانه ملت با توجه به AP.

“ما فقط در حال overworked و underpaid,” Toyai Anderson, پرستاری, کمک در هارتفورد پرستاری و توانبخشی مرکز پرستاری در دیترویت میشیگان گفت: AP.

کارکنان مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی نامیده می شود برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت AP گزارش شده است. “ما را به خطر می اندازند زندگی ما, اما ما در حال انجام آن را در یک دستمزد است که حتی مطابقت با خطر گفت:” گلن براون یک صندلی چرخدار عامل که کار نمی کند جای اجتماعی فاصله.

“ما همچنین در مورد افرادی که در حال مرگ هستند و قرار است به کشنده شرایط از طریق بهره برداری اقتصادی در سراسر کشور” گفت: اعتراض سازمان کشیش ویلیام باربر دوم co-رئیس فقیر مردم در مبارزات انتخاباتی.

حدود 150 اتحادیه کارگران با تجمع در مقابل ساختمان تهمت هتل های بین المللی در نیویورک به حمایت از قهرمانان, قانون AP گزارش شده است. قانون را فراهم می کند ضروری کارگران با بیشتر تجهیزات حفاظت فردی ضروری پرداخت و تمدید مزایای بیکاری با توجه به AP.

مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در مارس 15, با توجه به رکورد کنگره.

حدود 6000 کارگران از 85 خانه های پرستاری در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعتراض تجهیزات حفاظت فردی مؤثر بر کمبود سیاه و کارگران اسپانیایی و ساکنان خانه سالمندان AP گزارش شده است. (مرتبط: منحصر به فرد: نیویورک اذعان آگاهانه Undercounting خانه سالمندان مرگ و میر پس از بی سر و صدا تغییر گزارش قوانین)

ده ها تن از سرایداران مراقبت های بهداشتی کارگران و ماموران امنیتی مشاهده شده یک لحظه سکوت برای جورج فلوید در دنور با توجه به AP. در سان فرانسیسکو حدود 1500 janitors راه می رفت خارج از محل کار خود را و راهپیمایی به شهرستان سالن.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de