در EZC جلسه به ریاست آمیت شاه, Nitish کومار مطالبات وضعیت ویژه برای بیهار

توسط PTI

پتنا: وزیر Nitish کومار روز جمعه خواستار رده خاص وضعیت برای بیهار در شرق منطقهای جلسه شورای ریاست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در Bhubaneswar.

او اظهار داشت که در بیهار باید با توجه به “علت آن” برای فعال کردن آن به پیشرفت سریع و کمک بهتر به کلی توسعه کشور است.

کومار شده است خواستار رده خاص وضعیت برای بیهار از سال 2005 زمانی که او برای اولین بار به قدرت رسید در دولت است که در میان کمتر توسعه یافته آنهایی که در کشور است و کمتر از میانگین ملی در چند توسعه پارامترهای.

در سخنرانی خود در EZC که متن آن در دسترس ساخته شده در اینجا توسط رئیس جمهوری کومار نیز نامیده می شود برای توسعه یک مکانیزم برای حل و فصل مسائل بین ایالتی در منطقه شرقی که مشترک مشترک میراث فرهنگی و مواجهه با مشکلات مشابه.

تأکید بر اثرات مثبت منع شده است که در نیروی در بحار از ماه آوریل سال 2016 رئیس جمهوری ابراز نگرانی بیش از مشروب در حال قاچاق به دولت از مجاور Jharkhand و بنگال و خواست خود دولت موثر برای بررسی.

کومار همچنین ابراز نگرانی از گزارش که مرکز برنامه ریزی برای قطع با آن ‘ویژه زیرساخت های طرح’ با هدف تقویت پلیس شبکه در شورش-مناطق آسیب دیده از کشور است.

وزیر پیشنهادی هزینه های متحمل شده نسبت به استقرار نیروهای شبه نظامی برای مبارزه با اولترا چپ به اشتراک گذاشته شود به طور مشترک توسط دولت اتحادیه و کشورهای مربوطه به جای عمل فعلی دولت تحمل تمام بار.

او به درخواست شاه برای لغو سفارشات تغییر دو گردان از CRPF از بیهار به چتیسگر و اطمینان از بازگشت به موقع از هشت شرکت که فرستاده شده اند به کشورهای دیگر.

بیان کرد که دولت ارائه شد 50 هکتار به CRPF برای راه اندازی این ستاد اقدام سریع نیروی گردان کومار خواست اتحادیه خانه وزیر را به اطمینان حاصل شود که کار ساخت و ساز آغاز شده بود در اولین آنجا که در حال حاضر راف شرکت ها به ارمغان آورد به اشتراکی حساس بیهار از جمشدپور در Jharkhand که درگیر یک سفر در زمان از 12 تا 16 ساعت و منجر به مشکلات.

تشریح به عنوان ناکافی بودجه منتشر شده توسط مرکز مالی جاری تحت آوردن انقلاب سبز در هند شرقی برای کل منطقه (414 تومان کرور روپیه) و بحار (Rs 52 کرور) این JD(U) رئیس جمهور خواستار دولت اختصاص داده شود 1,000 تومان کرور روپیه در سال است.

او نیز شکایت کرده است که این سیاست در رسوب مدیریت فرموله شده توسط این مرکز در سال 2017 را به اندازه کافی آدرس این دولت نگرانی و خواستار یک رویکرد جامع است که در زمان به حساب مسائل مانند دولت ادعا در آب و به اشتراک گذاری بالادست فرککا سد و مشکل فرسایش پایین دست.

کومار همچنین خواستار همکاری دولت Jharkhand که حک شده بود از بیهار در سال 2000 در مورد مسائل مانند به اشتراک گذاری از بدهی نسبت به پرداخت حقوق بازنشستگی و مزایای دیگر به بازنشسته و کارمندان دولت و پروژه های آبیاری است که تهیه کردن به هر دو ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>