آسام محقق مقاله در saint-اصلاح طلب Sankaradeva وارد دانشگاه هاروارد درسی

بیان اخبار سرویس

گواتی: این دانشجویان از دانشگاه هاروارد خواهد شد در حال حاضر به عنوان خوانده شده در مورد زندگی و آثار Srimanta Sankaradeva 15-قرن 16 آسامی polymath saint-پژوهشگر, شاعر, نمایشنامه نویس و اجتماعی و مذهبی و اصلاح طلب.

دانشگاه تجویز دکتر Sanjib کومار Borkakoti مقاله “ویژگی های منحصر به فرد از Srimanta Sankaradeva مذهبی فلسفه Vivaratanvada: مقایسه با دیگر Sanatana فلسفه هندو” به عنوان بخشی از برنامه درسی برای دانش آموزان گروه آن ادیان.

صنعتی اقتصاددان و محقق از قرون وسطی آسامی ادبیات و Sankari فرهنگ دکتر Borkakoti نوشته بود این مقاله برخی از 15 سال پیش و آپلود آن در یک وب سایت در سال 2011.

او گفت که او تا به حال در مورد آموخته دانشگاه هاروارد تجویز مقاله برای دانش آموزان خود را دو روز پیش در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت.

“ما یک سازمان به نام جامعه برای Srimanta Sankaradeva و آن را به یک وب سایت sankaradeva.com. ما همچنین یک Facebook گروه پیروان Srimanta Sankaradeva. ما تا به حال آپلود مقاله سوال در هر دو سیستم عامل است. به نظر می رسد که دانشگاه هاروارد جمع آوری آن از یکی از این دامنه های عمومی. آنها هیچوقت با من تماس بگیرید” دکتر Borkakoti گفت: New Indian Express.

او گفت: به عنوان کتابخانه بسته در سطح جهانی با توجه به COVID-19 همه گیر ترین دانشگاه های آپلود شده برنامه درسی خود را بر روی وب سایت خود را به نفع دانش آموزان است. او گفت: تجویز خوب نشریات خود را برای دانش آموزان شده است یک فرهنگ پیشرو در جهان از دانشگاه.

دکتر Borkakoti می نویسد بیشتر تحقیق مبتنی بر مقالات و ارسال آنها را در جامعه وب سایت برای جهانی برسد. او تا کنون نوشته شده 65 کتاب نیمی از آنها در مورد Sankaradeva.

“من علاقه متنوع است. من کار در حوزه دین و ادبیات و فرهنگ. Sankaradeva مشارکتهای چند وجهی است. 40 سال گذشته من شده اند بررسی جنبه های مختلف زندگی و آثار” 60 ساله دانشیار اقتصاد در Nagaon را ADP کالج در مرکز آسام گفت.

او گفت که او تا به حال به دنبال به تصویر کشیدن در مقاله ای چگونه Sankaradeva فلسفه منحصر به فرد از فلسفه هندو.

“این است که احتمالا به همین دلیل آنها (دانشگاه هاروارد) جلب کردم. Sankaradeva شد اولین بار در جهان فیلسوف است که می تواند سنتز مسیر دانش و در این راه از خود گذشتگی” دکتر Borkakoti اضافه شده است.

او به ترجمه برخی از متون از Sankaradeva و خود را شاگرد Madhavdeva به زبان انگلیسی. او همچنین اشعاری به زبان انگلیسی رمان “نجات دهنده” است که بر اساس Sankaradeva. کتاب خود را در محل در کتابخانه ها در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de