آسام آماده سه بيمارستان متعلق به COVID-19 طناب در 85 خصوصی امکانات برای درمان دیگران

توسط PTI

گواتی: سه برتر دولتی کالج پزشکی بیمارستان در بخش های مختلف از آسام شده اند اختصاص داده شده به طور انحصاری برای COVID-19 بيمار در حالی که دولت موافقت نامه های امضا شده با 85 بیمارستان های خصوصی که در آن سایر بیماران درمان خواهد بود و هزینه خواهد بود بازپرداخت توسط دولت است.

دولت نیز شناور مناقصه به راه اندازی پنج پیش ساخته بیمارستان با 300 تخت به درمان تنها coronavirus موارد وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: در روز یکشنبه.

آسام گزارش نشده هر COVID-19 مورد تا کنون اما دولت در بخش بهداشت و درمان گرفته شده است این طرح برای مبارزه با این بیماری در صورت شیوع.

سرما در یکشنبه امضا تفاهم نامه با 22 بیمارستان های خصوصی در سیلچر و اعلام کرد که سیلچر کالج پزشکی و بیمارستان باید محفوظ COVID-19 بیماران دیگر از زایمان و موارد اضطراری.

300 تخت پیش ساخته بیمارستان با بخش های ICU و تهویه امکانات ساخته خواهد شد در سیلچر به عنوان یک مرکز برای درمان coronavirus بیماران و سرما بازرسی آن سایت است.

وزیر را امضا کرده بود شبیه تفاهمنامه با 27 بیمارستان های خصوصی در دیبروگره در شنبه اختصاص آسام کالج پزشکی و بیمارستان برای COVID-19 بیماران مبتلا به انسداد قلب و عروق زنان و زایمان و بيماران مبتلا به سوختگی.

چنین تفاهم نامه برای اولین بار امضا با 36 بیمارستان در گواتی در روز جمعه و گواتی کالج پزشکی و بیمارستان محفوظ بود تنها coronavirus بیماران به جز سرطان های زنان و زایمان و اورژانس بیماران.

“همه بیماران دیگر می توانید فایده از امکانات این خصوصی خانه های پرستاری و درمان وجود دارد باید به رایگان و بدون پرداخت پول نقد با همه بیمارستان های خصوصی پرداخت هر Ayushman بهارات نرخ” وزیر گفت.

دولت نیز شناور مناقصه به راه اندازی پنج پیش ساخته بیمارستان با 300 تخت و کامل ICU و تهویه امکانات آن باقی خواهد ماند کاربردی برای پنج سال, او گفت:.

هزینه هر یک بیمارستان است که انتظار می رود به اطراف تومان 40 تا 50 کرور و این انتظار به پایان خواهد رسید در عرض دو ماه.

“ما انتظار داریم که برای ساخت این چهار بیمارستان با کمک های مالی که دولت با یک ساخت و” او گفت:.

وزیر کار گفت: برای راه اندازی Covid-19 قرنطینه امکانات در Sarusajai ورزشگاه در گواتی در جریان است و به زودی تکمیل گردد.

چهار دیگر دانشکده های پزشکی و بیمارستان ها در جرحت, تزپور, برپتا و دیفو نیز در حال آماده برای دیدار با هر احتمال است.

مقامات در Mahendra موهان Choudhury بیمارستان در گواتی نیز راه اندازی 12 تخت به طور کامل مجهز به ICU واحد.

“ما در شرایط دشوار و در عین حال متعهد به ادامه به ارائه بهترین خدمات به مردم” سرما گفت.

تعداد کل انزوا تخت شناسایی شده در دولت به عنوان در تاریخ است که در اطراف 2,625 برای درمان بیماران بدحال.

خانواده و سلامت وزارت رفاه با کمک دولت های منطقه را شناسایی کرده جرم قرنطینه امکانات در سراسر کشور حدود 7,475 موارد مشکوک.

در مجموع 428 تخت ICU موجود در دولت و بیمارستان های خصوصی در حالی که 182 فن های موجود در دولت و بیمارستان های خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>