توسط PTI

گواتی: تمام داده ها از لیست نهایی ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) ساخته شده آفلاین را از سایت رسمی آن با توجه به عدم تمدید قرارداد با آن شرکت Wipro باعث مخالفت کنگره به شک آن را به عنوان یک “malafide عمل می کنند”.

کامل جزئیات خروج و ورود از لب گنده هندی شهروندان در NRC بود آپلود شده در وب سایت رسمی خود را ‘www.nrcassam.nic.in’ پس از لیست نهایی منتشر شده در تاریخ 31 اوت سال 2019.

این داده ها در دسترس نیست برای چند روز و آن ایجاد ترس و وحشت در مردم بیشتر در میان مردم از مطالعه حذف از لیست را به عنوان رد گواهی هنوز صادر می شود.

هنگامی که تماس NRC دولت هماهنگ Hitesh Dev سرما پذیرفته شده است که داده ها ساخته شده اند offline اما رد این اتهام از هر گونه “malafide” قصد در آن است.

“ابر خدمات برای مجموعه عظیمی از داده های ارائه شده توسط Wipro و قرارداد خود را شد و تا 19 ماه اکتبر سال گذشته است. اما این تمدید شد نه توسط زودتر هماهنگ کننده. بنابراین داده ها رو به صورت آفلاین از 15 دسامبر پس از آن متوقف شد توسط Wipro. من فرض شارژ در دسامبر 24,” سرما گفت PTI.

او اطلاع داد که دولت کمیته هماهنگی تصمیم گرفته بود برای انجام تشریفات لازم در جلسه خود در ژانویه 30 و نوشت: به Wipro در هفته اول فوریه است.

“هنگامی که Wipro باعث می شود داده ها زندگی می کنند, از آن خواهد شد در دسترس برای عموم است. ما امیدواریم که مردم قادر خواهد بود برای دسترسی به آن در بعد از 2-3 روز” سرما گفت.

در واکنش به توسعه رهبر مخالفان در آسام مجمع Debabrata Saikia نوشت به ثبت عمومی از هند و درخواست او به موضوع نگاه کنید فوری.

“این یک راز است که چرا این اطلاعات آنلاین باید نابودی همه ناگهانی به خصوص که روند تجدید نظر کرده است و حتی آغاز شده و با توجه به رفتن آهسته نگرش اتخاذ شده توسط NRC قدرت. وجود دارد بنابراین دامنه کافی به گمان است که ناپدید شدن اطلاعات آنلاین است malafide عمل می کنند.”

در واقع حذف داده ها از NRC وب سایت در زمانی که روند تجدید نظر است و در عین حال یک پریما نظر عمدی نقض بخشنامه صادر شده توسط Hon’ble دیوان عالی کشور است.

“این قانون همچنین نقض قوانین مربوط به NRC که تصریح می کند پروسه های مختلف پس از انتشار NRC,” Saikia نوشت: در این نامه است.

نهایی NRC منتشر شد به استثنای 19,06,657 افراد. در مجموع 3,11,21,004 نام گرفتند و از 3,30,27,661 متقاضیان است.

پس زودتر NRC دولت هماهنگ Prateek Hajela منتشر شد و در نوامبر 11 پس از انتقال به دولت خانه, Madhya Pradesh در یک جهت از دیوان عالی کشور, سرما منصوب شد در محل خود در نوامبر 9.

اما سرما نمی پیوستن بلافاصله رفت و یک ماه پس از ترک کنگره و دیگر سازمان های مخالف قرار ملاقات خود را با توجه به اتهام “بسیار جزئی و بحث برانگیز” پست در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su