آسام دولت خواستار کارکنان خود را برای کمک به پنج مستند-خانواده های آسیب دیده هر

بیان اخبار سرویس

گواتی: این آسام دولت روز شنبه در اعتراض به کارکنان خود را به مسئولیت کمک به پنج خانواده هر محله شان در طول مستند.

حاکی از این است که کامل حقوق کارکنان پرداخت خواهد شد در ماه مارس وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما خواست بوروکرات به مراقبت از هر پنج خانواده. درخواست تجدید نظر به درجه پایین تر کارکنان برای کمک به خانواده های هر یک. دولت برخی از پنج لاخ کارکنان.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

“در حالی که وجود دارد بحث و گفتگو در مورد کسر ممکن است ما تصمیم به انتشار کامل حقوق و دستمزد آسام کارکنان دولت در ماه مارس. اما من فروتن درخواست که با در نظر گرفتن این مستند هر یک از شما مراقبت از حداقل 5 خانواده های نیازمند. خواهد شد که بهترین #Bihu هدیه شما می توانید به من بدهید” سرما توییتی.

او گفت: عکس های این ارائه می دهد کمک خواهد از ویژگی های در وب سایت دولت. این Rongali Bihu جشن برای یک ماه از اواسط ماه آوریل خواهد بود پایین کلید این امر سال در اطراف. Bihu کمیته در گواتی در حال حاضر به لغو برنامه های فرهنگی.

سرما گفت: 21 نفر از کشور رشته در خارج از کشور شده بود به کمک با ما 1000$ در هر. او گفت: یکی دیگر از 1000 دلار آمریکا خواهد بود با توجه به هر یک از آنها. تا کنون دولت دریافت Rs 15,36,05,633 از مردم به عنوان COVID-19 کمکهای مالی او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>