آسام: BJP متحدان به مسابقه در 2 از 3 Rajya سبها صندلی

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: تحقق یک تعهد بی جی پی که سر آسام سه حزب ائتلاف حاکم تصمیم گرفته است برای ارسال یک نامزد متحد Bodoland جلو مردم (BPF) به Rajya سبها.

این فرض اهمیت به عنوان BJP ایجاد تعلیق با وضوح هجی کردن اینکه آیا آن را چین با BPF در آینده Bodoland ارضی انتخابات شورای برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

دو Rajya سبها کرسی از آسام در حال حاضر دروغ گفتن و خالی پس از کنگره رهبران Bhubaneswar Kalita و سانجی سینگ استعفا داد. هر دو در حقیقت پیوست BJP. دوره سوم عضو Biswajit Daimary از BPF منقضی خواهد شد به زودی.

انتخابات به سه Rajya سبها کرسی از آسام برگزار خواهد شد در ماه مارس 26.

همچنین بخوانید: 55 Rajya سبها صندلی برای رفتن به پای صندوق های رای در ماه مارس 26

در 126-عضو آسام مجمع BJP و متحدان آن BPF و Asom Gana Parishad (AGP) هم باید 87 کرسی است. کنگره دارای 25 صندلی, همه, هند, ایران جبهه دموکراتیک 13 و وجود مستقل است.

BJP رهبر و آسام وزیر امور مالی Himanta Biswa سرما گفت: آن بود که برخی بی جی پی و متحدان آن خواهد برنده دو صندلی.

“ما را حفظ خواهد کرد یک صندلی با ما و دیگر به BPF به عنوان متعهد است. هیچ سوالی از ارسال یک AGP نامزد به Rajya سبها از دوم صندلی به ما فرستاده بود یکی از این حزب در سال گذشته” سرما به خبرنگاران گفت.

“در سومین صندلی ما هیچ نقشی اگر احزاب اپوزیسیون متحد. اما در مورد آنها پیدا کردن یک مشکل در قرار دادن یک نامزد ما یک مسئولیت است. همانطور که در حال حاضر ما در حال انجام هر حساب به نفع خود از آن صندلی است”.

وی افزود: بی جی پی خواهد مسابقه در دو صندلی که دروغ خالی در پایان دوره دولت فعلی در سال آینده.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>