آسام توافق بند 6 پنل برای ارسال گزارش به مرکز فوریه 15

بیان اخبار سرویس

گواتی: بالا-سطح کمیته در اجرای بند 6 از آسام توافق شده نهایی گزارش خود و از آن خواهد شد به این مرکز قبل از 15 فوریه.

این کمیته حاضر به فاش کردن محتویات این گزارش اما آن را آموخته 1951 پیشنهاد شده است به عنوان سال پایه برای تعریف اصطلاح “خواب”. کمیته توصیه می شود رزرو از مشاغل برای آسامی در دولت و نیمه دولتی و بخش عمومی تعهدات کرسی در مجلس و نهادهای دیگر و غیره با سال 1951 به عنوان سال پایه.

تعریف اصطلاح آسامی لازم بود به عنوان بند 6 از آسام توافق امضا شده در سال 1985 در پایان شش سال خونین آسام تحریک می گوید: “قانون اساسی قانونگذاری و اداری پادمان به عنوان ممکن است مناسب باید فراهم شود برای محافظت از حفظ و ترویج فرهنگی, اجتماعی, هویت زبانی و میراث آسامی مردم”.

بازنشسته Gauhati بالا قاضی دادگاه Biplab کومار سرما که ریاست این کمیته گفت: “وجود دارد تصمیم گیری تعریف اصطلاح آسامی در گزارش. مسائلی مانند حقوق زمین, رزرو صندلی و غیره نیز وجود دارد که در آن”.

او گفت: آن را “مبارک” برای آسام به عنوان کمیته تا به حال موفق به تهیه این گزارش در فوریه 15 مهلت با در نظر گرفتن دیدگاه های متقابل بخش های جامعه در سراسر آسام.

“این گزارش در عین حال برای ارائه به دولت مرکزی و به عنوان مثل ما نمی تواند نشان دهد که دقیقا چه چیزی در آن وجود دارد. اما وجود دارد جنبه های مختلف از جمله قانون اساسی پادمان است که می توان با توجه به آسامی در آن است. ما ساخته شده برخی از توصیه کرد و گفت که اگر اینها به دنبال این آسامی مردم محافظت خواهد شد,” سرما گفت.

مشاور AASU و عضو کمیته Samujjal باتاچاریا گفت: موضوع بند 6 به وجود آمد به عنوان آسام تصمیم گرفته بود به بار مهاجران که مهاجرت بین سال 1951 و در سال 1971.

“پس از گزارش ارائه شده به مرکز ما به اشتراک گذاری مطالب خود را با مردم,” او اضافه شده است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر