خواسته به حذف پست PLA شروع حمله

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: خشونت برخورد که ادعا 20 سربازان هندی آغاز شده بیش از یک نظارت ارسال توسط ارتش چین در باریک دنباله کوه در سمت هند از لاک در نقض توافق.

با توجه به منابع طرف چینی قرار بود برای حذف این پست و راه اندازی در جنوب بانک ها از Galwan رودخانه به عنوان هر یک توافق وارد شده در 6 ژوئن بین فرماندهان سپاه از دو طرف. روز دوشنبه یک واحد از سربازان هندی, فرمان توسط Colonol B Santosh ببو رفته بود به منظور بررسی انطباق قرارداد و متوجه شد که چینی ها در حال خارج نیست.

همچنین بخوانید: پویایی دوجانبه و جهانی روابط نخواهد بود همان دوباره – کارشناسان

“چینی ها قرار بود به حرکت به عقب از منطقه که در آن آنها تا به حال تن به تن, چادر; در عوض, آنها تا به حال ساخته جدید چادر. در ابتدا زمانی که افسر فرمانده واحد از آنها خواست تا در مورد چادر, LA مردان در حال حاضر عقب نشینی به طرف چینی به لاک زدن. آنها بازگشت و در مدت کوتاهی با یک عدد بزرگتر از سربازان با پوشیدن دنده محافظ و مسلح با سنگ ناخن-نوک چوب و آهن و میله و باشگاه است. آنها محاصره سرخپوستان و شروع به ضربه زدن با میله چوب و سنگ” گفت: منبع.

حدود 600 PLA مردان محاصره سربازان هندی در حدود 120 در اعداد و شروع به آزار آنها. این اقدام عمد و منابع گفت: به عنوان چینی آمده بود آماده ضد شورش با سپر ضد شورش کلاه و سپاه پاسداران است. هر چند هیچ گلوله از کار اخراج شدند اما وجود خشونت شدید به میزان قطع عضو از بدن.

همچنین بخوانید: اکشن چینی عمد – MEA

برخورد رفت و برای چند ساعت در طول آن چندین هندی و چینی سربازان کاهش یافت و به یخی Galwan رودخانه به عنوان بخشی از جاده مجوف در منابع گفت. در حالی که 20 سرخپوستان کشته در حادثه ای دچار تلفات سنگین بیش از حد. “ما باید شمارش 43 بدن در حال نقل مکان از منطقه گفت:” یک افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de