بازارهای آسیایی در واکنش منفی به بسته محرک اطمینان

کیمونو زنان چادری پیاده روی در مقابل یک نقل قول هیئت مدیره نمایش قیمت سهم اعداد بورس سهام توکیو (L) در توکیو در 18 مارس سال 2020 است. عکس: AFP

هنگ کنگ: با وجود اطمینان از بسته های محرک توسط کشورهای مختلف با توجه به کروناویروس در بازارهای آسیایی باقی مانده نزولی به عنوان سرمایه گذاران تلاش برای ساخت در اوایل رالی.

با مرزهای بسته و کشورهای رفتن به مستند وجود دارد گسترده ای در انتظار اقتصاد جهان را به شیرجه رفتن رکود اقتصادی به عنوان بازارهای تشنج.

نمایندگی مجاز و فروش در سراسر این سیاره که فرستاده شده اند در حال اجرا به صورت تپه شده اند التماس برای اقدامات دولت برای کاهش تاثیر این بیماری به عنوان تجارت فرو می ریزد و کسب و کار نزدیک است.

روز سه شنبه ایالات متحده منجر به اتهام, با خزانه, منشی, Steven Mnuchin گفت: مقامات نقاشی کردن یک بسته است که می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون در بالا از 300 میلیارد دلار در مالیات معوق پرداخت و آن را در میان بزرگترین اضطراری فدرال قصد دارد تا کنون و تا کنون بیش از کمک در طول سال 2008 مالی جهانی بحران.

این اقدامات شامل پرداخت های نقدی به خانواده ها تلاش با Mnuchin هشدار به همه گیر می تواند درایو میزان بیکاری در آمریکا به 20 درصد جمهوری خواه سنا منبع سی ان ان گفت.

“ما نمی خواهیم مردم از دست دادن شغل و نداشتن پول برای زندگی” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که بسته “است که تعداد قابل توجهی. ما می رویم بزرگ”.

همچنین سهشنبه, انگلیسی, امور مالی رئیس Rishi Sunak پرده برداری از یک “بی سابقه” بسته از دولت حمایت وام به ارزش £330 میلیارد دلار ($400 میلیارد دلار) در حالی که فرانسه و اسپانیا اعلام کرد دهها میلیارد یورو کمک.

و با جهانی صنعت هواپیمایی تاب, ایتالیا نقل مکان کرد دوباره nationalise ورشکسته سابق ملی حامل Alitalia و فرانسه نشانه های آن را دریغ نکنید برای گرفتن کلید شرکت را به کنترل دولت به حفاظت از آنها.

‘گم اساسی’

این حرکت به دنبال بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و تعهدات را به پول نقد در دسترس برای جلوگیری از بازارهای مالی از متراکم کردن. آمریکا و بازارهای سهام اروپا افزایش یافت در اخبار.

اما آسیا صبح پشت سر هم داد راه را برای یک بعد از ظهر جست و خیز کردن به عنوان معامله گران اخم در مورد آینده به عنوان اقتصاددانان پیش بینی ما را به یک رکود اقتصادی با هشدار از شش درصد انقباض در طول سه ماهه دوم.

“در حالی که همه از این اعداد به نظر می رسد قابل توجه در سطح, نامشخص, طبیعت, چگونه ویروس را از بازی در هفته های آینده به این معنی است که این لایحه نهایی به خوبی می تواند بسیار بالاتر است و در این زمینه به نظر می رسد اقدام به عنوان یک لنگر در حد از هر گونه بهبود در قیمت دارایی ها” گفت: CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson.

توکیو به پایان رسید پایین 1.7% در حالی که سیدنی سقوط بیش از 6 درصد و هنگ کنگ از دست 1.9% در بعد از ظهر.

سئول بمبئی و تایپه تمام کاهش یافته است بیش از 2 درصد و جاکارتا داد تا بیش از 1٪. شانگهای کاسته 0.6%.

اما سنگاپور, Wellington و بانکوک فشرده سود.

“گمشده عنصر اساسی برای بهبود پایدار در ریسک پذیری است که برخی از شواهد که رشد جهانی COVID-19 عفونت نرخ اوج گفت:” پل اوکانر سر چند دارایی در Janus هندرسون سرمایه گذاران. “واضح است که ما هنوز وجود دارد.”

نفت خام نیز معکوس زود پیشرفت است اما معاشقه با 17 سال پایین به عنوان تقاضا برای کالا سقوط کردن یک صخره در حالی که عربستان سعودی و روسیه در کشتی سوار در یک جنگ قیمت که ramped تا خروجی.

AxiCorp را استفان Innes گفت: تقاضا چشم انداز باقی مانده است “دلتنگ” اضافه کرد: “در واقع مقیاس اقتصادی تاثیر COVID-19 در عمده اقتصاد جهان بی نظیر است.”

در اخبار شرکت, سهام در Fujifilm افزایش یافت و بیش از 15 درصد پس از چین گفت: آنفولانزا داروی ساخته شده توسط شرکت ژاپنی می تواند موثر در درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

چهره های کلیدی در سراسر 0620 GMT

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن: پایین 1.7% در 16,726.55 (نزدیک)

دلار هنگ کنگ – Hang Seng: پایین 1.9% در 23,830.61

شانگهای کامپوزیت: پایین 0.6% در 2,763.01

دلار/ین: در 107.03 ین از 107.64 ین در سال 2100 به وقت تهران

یورو/دلار: در $1.1024 از $1.1002

پوند/دلار: در $1.2089 از $1.2055

یورو/پوند: در 91.17 پنس از 91.19 پنس

نفت برنت دریای شمال نفت خام: پایین 1.0% در $28.45 در هر بشکه

وست تگزاس اینترمدیت: پایین 2.2% در $26.37 در هر بشکه

نیویورک – داو: تا 5.2% در 21,237.38 (نزدیک)

لندن – FTSE 100: تا 2.8% در 5,294.90 (نزدیک)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im