خاکستر شمع تا در زمینه هولوکاست در Chandigarh, Punjab به عنوان غوطه وری تاخیر مستند

بیان اخبار سرویس

در سراسر کشور مستند شامل COVID-19 اضافه شده است به گلایه از کسانی که از دست عزیزان خود. خاکستر ستون بندی شده اند تا در زمینه هولوکاست در سراسر Chandigarh پنجاب و هاریانا به خانواده های داغدیده نمی تواند آنها غرق در انجام در هریدور یا ریشیکش طبق آیین هندو یا در کیرتپور صاحب با توجه به آیین سیک.

صحبت کردن به این خبرنگار 59 ساله Vijay Kumar یک کشیش که همچنین مسئول هولوکاست زمین در بخش 25 Chandigarh می گوید: “مجموعه ای از خاکستر برای غوطه ور شدن در رودخانه ها بخش بسیار مهمی از آیین هندو. با توجه به این مستند افرادی که cremating مرده خود را مصرف نمی شوند خود را خاکستر که در حال دروغ گفتن در قالبهای اینجا. بنابراین در حال حاضر ما یک مشکل در دست که در آن به آنها را نگه دارید.”

ویجی رفت و گفت: “وجود دارد 150 قالبهای که در آن خاکستر را می توان نگه داشته و همه آنها کامل است. ما پس از آن هم یکی دیگر از 36 قالبهای اما آنها نیز در حال حاضر کامل است. حدود دو دوجین خانواده ها گره خورده است خاکستر به درختان در هولوکاست زمین. در نتیجه خاکستر از کمی بیش از 200 cremations در حال دروغ گفتن در اینجا.”

“دیروز دو خانواده رو پاس از دولت و چپ برای هریدور به تجربه خاکستر از عزیزان خود. روزانه به طور متوسط حدود ده cremations انجام می شود. قبلا هولوکاست زمین شلوغ بود با عزاداران است. در حال حاضر به سختی پنج تا ده نفر می آیند برای یک هولوکاست. چند که بازدید از آنها می گویند که آنها نمی تواند دیدار مرحوم صفحه اصلی با توجه به اجتماعی فاصله به طوری که آنها می خواستند یک نگاه اجمالی نهایی” اضافه شده Vijay.

در یکی دیگر از هولوکاست زمین در Manimajra در شهرستان وضعیت همان است. “خاکستر از 85 cremations در قالبهای و چند نفر دیگر هستند به درختان” او می گوید:, و اضافه کرد که در هر دو زمینه عزاداران باید به پاکسازی خود و پوشش چهره خود را با ماسک و همچنین بیش از بیست نفر مجاز هستند در هر هولوکاست.

آن است که هیچ تفاوتی در زمینه هولوکاست در سراسر پنجاب. “خاکستر از حدود 250 cremations در حال دروغ گفتن با ما در کمدهای و بیشتر هستند تا ستون می گوید:” یک کارمند از یک هولوکاست زمین در امریتسار. در مانسا شهر دولت یک کارمند در یک هولوکاست زمین می گوید خاکستر از حدود 80 cremations در حال دروغ گفتن وجود دارد.

در کشور همسایه هاریانا مقامات خواسته اند خانواده ها برای حفظ خاکستر با آنها تا مستند است و همچنین سفارشات صادر شده که بیش از بیست نفر می تواند شرکت در یک مراسم تشییع جنازه. بسیاری از مردم, اما, اند و شروع به فرو بردن خاکستر در Yamuna و ساراسواتی رودخانه ها در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de