اسد عمر می گوید COVID-19 رای مثبت کاهش در پاکستان, دفاع, تست سیاست


در پاسخ به احزاب اپوزیسیون انتقاد که دولت به عمد کاهش coronavirus تست در کشور نشان می دهد که این ویروس در موارد کاهش, وزیر فدرال اسد عمر در دفاع از این سیاست گفت: افزایش موارد مثبت است که کاهش در سراسر پاکستان است.

PPP رئیس بلاول بوتو Zaradri حال سرزنش پاکستان تحریک-e-Insaf, دولت برای عمدا قطع تعدادی از آزمایشات و قرار دادن نظام سلامت و مردم پاکستان در خطر است.

وزیر فدرال گرفته بود به توییتر به انکار کلی انتقاد از دولت را در موقعیت که منحنی شده است تراز وسط قرار دارد به تازگی با توجه به هوشمند مستند اقدامات و اجرای دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

های آمار وزیر گفت که به صورت روزانه این کشور در حال حاضر شاهد نزدیک به نیمی از تعداد موارد جدید در مقایسه با اواسط ماه ژوئن.

عمر توضیح داد که 24,262 آزمایش های سراسر کشور دیروز را به همراه داشت 5,500 موارد مثبت اگر ‘رای مثبت’ همان است که آن را در اواسط ماه ژوئن.

را ‘مثبت رای’ ساده در صد اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم تست مثبت برای این ویروس از تعداد کل افراد مورد آزمایش در یک روز. برای مثال اگر 10 آزمایش تجویز می شود و دو نفر تست مثبت ‘رای مثبت خواهد بود با 20%.

خوشبختانه عمر گفت: تنها 2,145 تا به حال آزمایش مثبت دیروز از 24,262 آزمایشات انجام شده برای این روز است. بنابراین او نتیجه گرفت که کاهش موارد است که با توجه به کاهش 60 درصدی مثبت نرخ در مقایسه با اواسط ماه ژوئن.

“اگر مثبت نسبت مشابه در اواسط ماه ژوئن… 22+ درصد 24,262 آزمون انجام می شود, دیروز می توانست منجر به در 5,500 موارد… واقعی دیروز 2,145.! کاهش در درجه اول با توجه به نزدیک به 60 ٪ کاهش در مثبت.”

ارائه یک شکست وزیر گفت که از ماه ژوئن 1-15 به طور متوسط 23,403 آزمايشات انجام شده در روزانه. خارج از این حدود 5,056 خواهد بود گزارش مثبت در هر روز به طور متوسط.

او گفت که در مقایسه از 1 جولای تا 15 حدود 22,969 آزمايشات تجویز روزانه که در اطراف 3,097 در دمای شد تست مثبت در هر روز.

عمر بنابراين استدلال کرد که تعداد تست شده است کاهش یافته است اما با توجه به اقدامات پیشگیرانه از گسترش این بیماری شده است ریشه.

“کاهش تعداد بیماران ناشی از اقدامات پیشگیرانه توسط مردم و اقدامات اداری (توسط دولت)” او اصرار داشت.

کاهش در تست

پاکستان شده و استفاده از آن تست ظرفیت در 19 ژوئن با بیش از 31,000 آزمون اداره آن روز. از آن پس به طور کلی کاهش مشاهده شده در تعداد آزمون اداره در سراسر کشور به صورت روزانه.

وزارت ملی خدمات سلامت تنظیم و هماهنگی فراهم می کند که آمار روزانه در شیوع اشاره کرد که در جولای 7, پاکستان تا به حال انجام شده 21,951 آزمون در سراسر کشور است که تنها 30 درصد از مجموع آن تست ظرفیت.

به عنوان هر ملی فرماندهی عملیات مرکز (NCOC), پاکستان, یک تست ظرفیت 71,780 آزمون هر روز از طریق 133 آزمایشگاه.

در آغاز ماه جولای عمر گفته بود که پاکستان در مجموع موارد می ماند و تحت 400,000 اگر دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به دنبال دارد. این کشور از امروز می ایستد در 257,914 موارد و بیش از 5,400 مرگ و میر.

وزیر فدرال در بیانیه ای گفته بود که COVID-19 مرگ و میر نیز رو به کاهش در کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>