به عنوان بریتانیا رکورد بیشترین روزانه تعداد coronavirus موارد PM بوریس جانسون قادر به پیاده روی در بیمارستان

10 خیابان داونینگ/جزوه طریق AFP/فایل

لندن: Coronavirus مثبت نخست وزیر بوریس جانسون گفته شد که قادر به پیاده روی در بیمارستان در روز جمعه برخی از 24 ساعت پس از خروج از واحد مراقبت های ویژه (ICU) به انگلستان ثبت شده نزدیک به 1000 روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار و در مجموع تلفات رسیدن به 8,958.

“نخست وزیر شده است, قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت است برای کمک به بهبود خود” سخنگوی دولت گفت.

“افکار خود را با کسانی که تحت تاثیر این بیماری وحشتناک,” او اضافه شده است.

جانسون در سمت چپ مراقبت های ویژه در لندن St Thomas’ بیمارستان در پنج شنبه شب و سه روز پس از بستری در به دلیل, پس از وخیم تر شدن وضعیت.

اخبار از 55 ساله را بهبود تقابل با جدی انتشار آخرین آمار رسمی نشان بریتانیا COVID-19 مرگ و میر رشد 980 در آخرین دوره 24 ساعته بالاترین روزانه تلفات نشده است.

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر ناشی از کروناویروس در انگلستان بيمارستان به حدود 8,000 در حالی که تعداد موارد تایید شده در کشور با صعود به بیش از 65,000.

که تصور می شود به منعکس کننده تنها بخشی از تعداد واقعی افراد آلوده نیست چرا که همه تست شده برای ویروس.

‘اجتماعی فاصله’

در ضمن ترس رو به رشد در مورد غیر مستقیم تاثیر بی سابقه ای در سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 23 به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin نیز تاکید کرد در دولت روزانه coronavirus پاسخ جلسات که رکود اقتصادی را گسترده و تاثیر بر سلامت مردم و منابع مالی.

وجود دارد می تواند کمتر مالیات دهندگان بودجه برای دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) و مردم ممکن است قادر به دسترسی به درمان منظم و یا واکسیناسیون. افزایش خطر خشونت خانگی و افسردگی نیز اشاره کرد.

اما دولت اصرار داشت سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات است که به ارمغان آورده اند اقتصاد نزدیک به وقفه های ضروری برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی تبدیل شدن به سبب شیوع.

ارشد وزرا و مقامات نیز استرس وجود دارد, نشانه های این مستند می تواند شروع به تاثیر مثبت هر چند آنها هشدار داده اند آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آن را ممکن است برداشته شود.

“ما نمی باید به اندازه کافی اطلاعات در عین حال قادر به ایجاد هر گونه تغییر اجتماعی فاصله ترتیبات” وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه جمعه.

“ما باید همه را به ماندن در خانه” وی افزود که بریتانیا راه اندازی شد به حمام افتاب گرفتن در درجه حرارت بالا در طول آخر هفته عید پاک.

‘دوره تنظیم مجدد’

جانسون ترین بالا مشخصات رهبر جهان به رنج می برند از coronavirus.

او در بیمارستان بستری یکشنبه بیش از نگرانی های او هنوز هم تا به حال سرفه و درجه حرارت بالا پس از گذراندن 10 روز در خود انزوا در یک تخت بالای خود را به خیابان داونینگ ،

در حالی که در بخش مراقبت های محافظه کار رهبر دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” و آیا نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

اما انتقال او وجود دارد دوشنبه, بی سابقه برای یک نخست وزیر در طول یک اورژانس ملی در دوران مدرن لرزاند بریتانیا و فرستاده تکان سراسر جهان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جانسون انتشار از مراقبت های ویژه “بسیار مثبت توسعه”.

انگلیسی رهبر که در ادامه به نظارت نزدیک قادر به موج در کادر پزشکی به عنوان او به سمت چپ مراقبت های ویژه, با توجه به رسمی خود را سخنگو.

“او با تکان دادن خود با تشکر از تمام پرستاران و پزشکان که او را دیدم به او منتقل شده از بخش مراقبتهای ویژه به بخش.”

پدرش استنلی جانسون گفت: او در حال حاضر باید “استراحت” پس از هفته گذشته در تلاش برای نگه داشتن کار خود را در طول خود انزوا.

“او به” the elder جانسون گفت BBC radio.

“من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است deputising برای جانسون در غیاب او.

او رهبری یک جلسه اضطراری وزیر امور خارجه که روز جمعه مورد بحث و بررسی رسمی از مستند اقدامات مجموعه برای هفته آینده.

اجرا به صورت اولیه سه هفته این اقدامات به احتمال زیاد به باقی می ماند در محل حداقل تا پایان ماه با اعلام انتظار می رود در هفته آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im