‘به عنوان رئیس جمهور Fiddles مردم در حال مرگ هستند’: Pelosi فراخوانی امپراتور Nero به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus

دموکرات مجلس نانسی پلوسی استناد رم را بدنام امپراتور Nero برای حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به کوروناویروس.

پلوسی در گفتگو با سی ان ان جیک Tapper در صبح روز یکشنبه را “وضعیت اتحادیه” و در زمان چند فرصت به واکسن در رئيس جمهور در پاسخ به این ویروس تهدید — با مقاومت مواجه از دق الباب در مورد او اعمال خود را به تعویق انداخت که این هفته را تسکین لایحه. (مرتبط: خوان ویلیامز می رود به خفاش برای پلوسی را لود Coronavirus لایحه سرزنش همکاران خود را برای ساخت آن ‘کاریکاتور’)

تماشا کنید:

دق الباب شروع با پرسیدن پلوسی در مورد رئیس جمهور تهمت هدف اعلام شده برای بازگشایی بخش از اقتصاد و استراحت دستورالعمل آن را به عنوان امن به انجام این کار. “رئیس جمهور تهمت است و با توجه به آرامش دستورالعمل های فدرال برای coronavirus برای برخی از کمتر تحت تاثیر نقاط کشور. آیا شما فکر می کنم او باید؟” دق الباب پرسید.

پلوسی را بلافاصله در پاسخ به این سوال به جای آن ظاهر می شود به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن “انکار در آغاز” برای افزایش coronavirus مرگ و میر.

“اول اجازه دهید به من می گویند چه غم انگیز آن است که حتی پس از رئیس جمهور امضای این لایحه تعداد مرگ و میر گزارش شده دو برابر شده است و از 1000 تا 2000 در کشور ما است. این جمله بسیار بسیار غم انگیز برای ما است. بنابراین ما باید با در نظر گرفتن هر احتیاط. رئیس جمهور خود را انکار و در آغاز مرگبار بود. او تاخیر در گرفتن تجهیزات به جایی که آن را — او ادامه داد: تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است مرگبار,” او توضیح داد. “در حال حاضر بهترین کاری که به انجام خواهد بود برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی به جای باز کردن همه چیز تا آنجا که ما فقط نمی دانم.”

پلوسی پس از آن به نظر می رسد نشان می دهد که یکی دیگر از تحقیقات ممکن است در مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده زمانی که او ادعا کرد که رئیس جمهور اقدامات باید در معرض یک “پس از عمل بررسی است.”

“من نمی دانم آنچه دانشمندان می گویند به او. من نمی دانم چه دانشمندان به او گفت: زمانی که این رئیس جمهور در این مورد می دانم و آنچه از او می دانید ؟ آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم؟” Pelosi پرسید. “که برای یک پس از عمل بررسی است. اما به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند.”

“سخنران پلوسی وقتی به شما می گویند رئیس جمهور را انکار مرگبار بود او بدیهی است که عنوان خطرات ناشی از کوروناویروس برای چند هفته و آن نیست تا زمانی که من فکر می کنم حدود دو هفته پیش که او شروع به تصدیق جاذبه بحران است. آیا شما گفت او را کمرنگ جلوه دادن در نهایت هزینه آمریکا زندگی می کند؟” دق الباب فشرده این مسئله است.

“بله من هستم. من گفت که” پلوسی پاسخ داد.

سخنران پلوسی صرف مقدار از هفته گذشته پرتاب موانع در مقابل اخیر coronavirus امداد قوانین هل دادن برای تعدادی از مسائل که به نظر می رسد هیچ ارتباطی به بحران فوری در دست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im