به عنوان فقیر از گرسنگی مردن در آسام میان مستند دولتي پلیس دست کمک به گسترش

بیان اخبار سرویس

گواتی: به عنوان فقیر گرسنه هستند در 21 روز مستند برخی از سازمان های غیر دولتی و همچنین پلیس در حال آمدن به نجات خود.

در حال ظهور به عنوان خوب سامریان, Khalsa مرکز شمال شرق (KCNE) در روز جمعه رسیده به زاغه نشينان در گواتی ارائه مواد غذایی به برخی از 1500 آنها. NGO بوده و گسترش خدمات به نیازمندان در سه سال گذشته.

“ما ارائه khichdi (هند راحتی ظرف غذا) به حدود 1500 نفر از ساکنان زاغه در سه مکان از شهر Noonmati و اوزان بازار مناطق امروز (جمعه). ما در زمان کمک از دولت های منطقه در شناسایی اماکن” KCNE رئیس سروان PP سینگ گفت جدید هند اکسپرس.

او گفت: مردم شد بسیار سپاسگزار و حتی برخی از آنان پرسید اگر غذا خواهد بود ارائه شده در شنبه.

دنبال به روز رسانی های زنده در COVID-19 اینجا

“در یک محل, مردم, نماز برای ما. کودکان و زنان ایستاد و ارائه شده) ، آنها دعا کرد که سهام ما هرگز خالی. من واقعا نقل مکان کرد” سینگ گفت.

این KCNE تصمیم به ادامه با این سرویس تا مستند برداشته شده است و یا زمانی که زنده است.

“ما شنیده سبزی بازار شده اند بسته است. اگر این مورد است, ما باید یک زمان سخت در گرفتن سبزیجات برای khichdi. پول یک مشکل نیست که نیت شما خوب است. ما راه اندازی یک لنگر هر چهارشنبه در ب Baruah سرطان موسسه (در گواتی),” سینگ گفت.

او گفت: مردم را از همه جوامع و ادیان بودند بخشی از KCNE و به آنها کمک می کند.

در روز پنج شنبه هوشمند حفاظت واحد (SPU) کماندوهای آسام پلیس تغذیه بی خانمان ها عمدتا کهنه و وانت در مناطق مختلف شهر است.

“به منظور تسهیل در امداد رسانی به SPU پرسنل مستقر شده اند برای کمک به کسانی که نیاز دارند. اولین رانندگی انجام شد امروز (پنج شنبه) و” آسام پلیس توییتی.

پلیس در روز پنج شنبه نجات درمانده روسیه از یک خیابان در گواتی. او در حال اجرا از پول شد و به دنبال رفتن به یک معبد برای پناهگاه.

گواتی کمیسر پلیس Munna پراساد گوپتا گفت: این زن تا به حال نگه داشته شده است در یک مرکز قرنطینه. “ما باید تماس خود سفارت. آنها در تماس با” گوپتا گفت.

او همچنین گفت که پلیس کمک به بی خانمان و سرگردان بودند که در نیاز به غذا و سرپناه با هماهنگی با برخی از سازمان های غیر دولتی.

کمک از پلیس در حال آمدن است در سایر شهرهای بزرگ و دولت به عنوان به خوبی. در Golaghat شهر فوقانی آسام پلیس عرضه دارو و اقلام ضروری برای, برخی, پیر و بیمار مردم در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>