به امید coronavirus همه گیر کاهش, افزایش, اروپا محدودیتهای بیشتر مستند کاهش

AFP/پو Barrena

اروپا در روز یکشنبه آماده برای بیشتر محتاط کاهش coronavirus محدودیت های زیر نشانه های این بیماری همه گیر ممکن است کاهش با سخت-آمار ایتالیا به دنبال اسپانیا در اجازه دادن به مردم خارج است.

بیش از 243,000 مردم کشته شده اند و 3.4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده توسط ویروس را ترک کرده است که نیمی از بشریت تحت نوعی از مستند و فشار اقتصاد جهانی به سمت خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

با نشانه هایی که گسترش سرایت آورده شده است تحت کنترل بخش هایی از اروپا و آسیا و ایالات متحده را آغاز کرده اند به لغو محدودیت به تلاش برای تزریق به اقتصاد فلج هفته از تعطیلی و کاهش فشار از جمعیت wearying از سلول.

پس از دو ماه مستند در ایتالیا — دوم-بیشترین تعداد ویروس مرگ و میر در جهان — مردم در روز دوشنبه خواهد بود و مجاز به قدم زدن در پارک و بازدید از بستگان. رستوران می تواند باز برای غذای آماده و فروشگاه های عمده فروشی می توانید رزومه, کسب و کار, اما وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد میزان کاهش.

“من امیدوار هستم این صبح مقاله روشن خواهد شد تا برخی از پرسش های بسیاری در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد” گفت: پیترو Garlanti 53 ساله تمیز کننده به عنوان او صف در یک کیوسک. “من می خواهم را به من مادر پیر به دریا-سمت می توانم؟”

ایتالیایی مقامات تاکید کرده اند که اقدامات پیشگیرانه هنوز هم مورد نیاز است.

“از یک طرف ما فوق العاده هیجان زده برای بازگشایی, ما در حال حاضر در حال سازماندهی فعالیت های مختلف بچه ها قادر خواهد بود به انجام این کار با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در خارج از منزل و کارگاه های آموزشی در باغ که نوع از چیزی. بچه ها نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنها گفت:” Marghe Lodoli که دارای سه فرزند.

“از سوی دیگر این disorientating. قوانین روشن نیست و ما مطمئن هستیم که اگر فقط با استفاده از حس مشترک انجام خواهد شد.”

در جای دیگر در اروپا ادامه کاهش در روز دوشنبه در حالی که اسلوونی و لهستان و مجارستان اجازه خواهد داد که فضاهای عمومی و کسب و کار به حدی بازگشایی شده است.

با کارشناسان سلامت هشدار دهنده این بیماری می تواند ضربه سخت یک بار دیگر دولت ها چسبیده به اقدامات برای کنترل گسترش ویروس و تست بیشتر سعی کنید برای ردیابی عفونت حتی به عنوان آنها استراحت محدودیت در حرکت است.

ماسک صورت اجباری خواهد بود در حمل و نقل عمومی شروع دوشنبه در اسپانیا که در آن مردم اجازه داده شد برای رفتن به خارج از منزل در روز شنبه پس از 48 روز مستند.

مستندات سهولت در آسیا

با فشار فزاینده دولت ها در سراسر جهان به تعادل بهداشت عمومی مورد نیاز با نیاز به سهولت شدید اقتصادی درد برخی از کشورها در آسیا اعلام کرد اقدامات مشابه است.

کره جنوبی — بار دوم بدترین ضربه ملت در این سیاره — روز یکشنبه گفت که این امر سهولت ممنوعیت در برخی از تجمعات و حوادث به عنوان طولانی به عنوان آنها “به دنبال اقدامات ضد عفونی”.

تایلند در ضمن اجازه کسب و کار مانند رستوران ها سالن مو و بازار به بازگشایی در روز یکشنبه تا زمانی که اجتماعی فاصله حفظ شد و متوسط چک انجام شده است.

با وجود reopenings کارشناسان هشدار داده اند که بسیاری از کشورها هنوز از طریق بدترین شیوع بیماری خود را رتبهدهی نشده است.

در آخرین نشانه آن است که این بیماری همه گیر باقی می ماند یک تهدید جدی فیلیپین به حالت تعلیق همه پروازهای داخل و خارج از کشور برای یک هفته شروع یکشنبه در تلاش برای کاهش فشار بر روی آن انباشته امکانات قرنطینه.

و برای تقویت روحیه در آنچه بسیاری انتظار برای یک مبارزه طولانی نیروهای مسلح هند — که در آن بزرگترین مستند در نیروی سازمان یافته مراسم تجلیل از کشور پزشکی کارگران از جمله هلیکوپتر دوش گرفتن گلبرگ در بیمارستان.

در جای دیگر حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد که مساجد خواهد بازگشایی در سراسر بخش های بزرگی از ایران و پس از آنها بسته بودند در اوایل ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از میانه مرگبارترین COVID-19 شیوع.

روحانی هشدار داد که در حالی که ایران خواهد بازگشایی “با آرامش و به تدریج”, آن را نیز باید به آماده شدن برای “حالات بد”.

‘فراتر از شکستن نقطه’

در سراسر اقیانوس آرام فشار به سهولت ویروس اقدامات شدید رهبران در آمریکا که در آن اقتصاد شده است با چکش با ده ها میلیون نفر سمت چپ بیکاری.

ایالات متحده دارای بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای یک چرخش برای کمک به کاهش اقتصادی درد.

فلوریدا است به سهولت آن مستند روز دوشنبه به مقامات کشورهای دیگر در مبارزه با فشار از تظاهرکنندگان — برخی از مسلح — که در اعتراض به مستندات.

نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر است که کاهش پایین در برخی از نقاط ایالات متحده.

در شهر نیویورک مرکز از ما شیوع اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی تنظیم شده است نزدیک مسیحی خیریه در حال اجرا است گفت: به عنوان ویروس موارد کاهش در این شهرستان است.

اما مقامات با احتیاط از اجازه گارد خود را بیش از حد سریع با ترس این ویروس می تواند ویران در آسیب پذیر ترین جوامع در ایالات متحده است.

یک موج عظیم از عفونت های فراگیر از طریق امریکا, زندان, جمعیت جهان در 2.3 میلیون — با کروناویروس مرگ و میر در افزایش زندان و penitentiaries در سراسر کشور است.

شورش بیش از ناکافی حفاظت و آهسته پاسخ توسط مقامات در حال حاضر صورت گرفته در زندان در ایالت کانزاس است.

“چیزهایی فراتر از شکستن نقطه در این مرکز گفت:” برایان میلر یک افسر در مریون زندان در اوهایو. “در حال حاضر از آن جهنم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de