به عنوان COVID نابسامانی زندگی انسان بودا پیام در خدمت خواهم beacon: رئیس جمهور رام نات Kovind

توسط PTI

دهلی نو: به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی زندگی بشر و اقتصاد در سراسر جهان پروردگار بودا پیام میداد رذیلت مانند نفرت و خشونت برای پیدا کردن خوشبختی در خدمت مانند یک فانوس دریایی, رئيس جمهور, Ram, Nath Kovind گفت: در روز شنبه.

“همه ما می دانیم که لحظه ای از حدت از coronavirus را کند می کند ما باید به مراتب بیشتر چالش جدی از تغییر آب و هوا قبل از ما,” او گفت: در یک رویداد مجازی, سازمان های بین المللی بودایی کنفدراسیون در Rashtrapati Bhavan.

Kovind گفت: به نظر می رسد جهان پر از درد و رنج در کوتاه مدت و همچنین در دراز مدت.

“داستان های بسیاری از پادشاهان و مرفه افراد مبتلا به افسردگی حاد که پناه در بودا به فرار cruelties از زندگی” گفت.

او گفت: زندگی بودا چالش زودتر محکومیت به اعتقاد او در پیدا کردن و نجات از درد و رنج در میان این جهان ناقص.

“امروز به عنوان همه گیر نابسامانی زندگی بشر و اقتصاد در سراسر جهان بودا پیام در خدمت مانند یک فانوس دریایی. او به مردم توصیه می شود برای اجتناب از حرص و نفرت و خشونت و حسادت و بسیاری دیگر از رذیلت به پیدا کردن شادی.

“کنتراست این پیام با اشتیاق از مصر انسان غرقه شدن در همان خشونت و تخریب طبیعت” Kovind گفت.

رئیس جمهور گفت که هند مفتخر است که زمین از منشا ‘Dhamma’.

“ما در هند دیدن بودیسم به عنوان یک تازه بیان والا حقیقت او گفت:” در این رویداد سازماندهی شده به مناسبت دارما چاکرا Diwas.

Kovind گفت: پروردگار بودا روشنگری و پس از آن موعظه های او را برای بیش از چهار دهه در خط با هند سنت از احترام به فکری لیبرالیسم و معنوی تنوع.

در دوران مدرن دو فوق العاده بزرگ سرخپوستان مهاتما گاندی و Babasaheb Ambedkar یافت الهام در سخنان بودا و رفت برای شکل دادن به سرنوشت ملت ،

“به دنبال رد پای خود را در, ما باید در تلاش برای شنیدن ندای بودا, برای پاسخ به دعوت او به راه رفتن راه اصیل” رئیس جمهور گفت:.

بین المللی بودایی کنفدراسیون و یا IBC با حضور خود در 36 کشور است و برگزاری این جشن در سراسر جهان است.

“ما در حال در میان بدخیم بیماری همه گیر است که ضعف کل بشریت است. شاید هیچ بخشی از جهان دست نخورده باقی مانده توسط این فاجعه که منفی تحت تاثیر قرار هر فرد است. به عنوان یک احتیاط ما باید به دنبال برخی از نظم و انضباط و حفظ فاصله فیزیکی,” او گفت:.

IBC است از این رو برگزاری رویدادهای عملا Kovind گفت که چنین تلاش ستوده است چرا که این باعث می شود آن را ممکن است برای یک تا کنون تعداد زیادی از مردم از تمام گوشه و کنار جهان برای شرکت در آنها.

“جهان رنج بسیار در این سال و من صمیمانه آرزو می کنم که این روز مقدس نوید جدید امید و کمک های مالی یک نگاه اجمالی از شادی. من هم دعا می کنم که آن چراغ لامپ حکمت در قلب هر کس” رئیس جمهور به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net