به عنوان COVID-19 مورد افزایش گجرات سانتی متر Vijay Rupani بازديد سورات به ارزیابی اقدامات

توسط PTI

سورت: با توجه به افزایش اخیر در COVID-19 موارد در Surat, Gujarat, وزیر Vijay Rupani در روز شنبه گفت: 200 دستگاه تهویه مصنوعی در دسترس خواهد بود در شهر و 100 تومان کرور روپیه اختصاص داده خواهد شد برای تبدیل دو بیمارستان به COVID-19 امکانات.

رئیس جمهوری به همراه معاون وزیر و وزیر بهداشت Nitin پاتل ملاقات مقامات دولت محلی پزشکان و رهبران محلی در اینجا و در زمان سهام این شهر COVID-19 مصلی.

پس از یک جلسه Rupani گفت: دولت عرضه خواهد شد 200 هواکش به سورات و ارائه 100 تومان کرور روپیه برای تبدیل دو بیمارستان در این شهرستان اختصاص داده شده به COVID-19 درمانی است.

“دولت نگران است در مورد سورت و ساخت ترتیبات برای جلوگیری از گسترش ویروسی در این شهرستان است. ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هیچ بیمار به صورت در دسترس نبودن تخت” وزیر گفت.

این Stemcell بیمارستان خواهد بود تبدیل به یک COVID-19 مرکز در بعد از هشت به 10 روز کلیه بیمارستان تبدیل خواهد شد یکی دیگر از يک ماه او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: آب وارد COVID-19 تسهیلات در سورت های کنگره حملات دولت گجرات

سورات دیده است یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد در طول چند روز گذشته با چند نفر تست مثبت در Katargam, Varachha و Sarthana محلات که در خانه به الماس واحد است.

صحبت کردن با خبرنگاران Rupani گفت: عضو مجلس C R Patil MLA استناد کومار Kanani و رهبران محلی دیدار خواهد کرد نمایندگان الماس و صنایع نساجی به بحث در مورد راه خروج از این وضعیت است.

مقامات ارشد دولتی نیز در دیدار با نمایندگان صنعت در روز یکشنبه و تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در چگونه به کار صنایع بدون خطر گسترش, او گفت:.

“اگر قوانین مسخره واحد و بازار باید بسته شود چرا که اولین مسئولیت ما این است که به اطمینان حاصل شود که عفونت نیست افزایش” Rupani گفت.

علاوه بر این وزیر گفت: 100 Dhanvantari Raths و یا وسایل نقلیه را بازدید 500 لکه هر روز به توزیع داروهای پیشگیرانه به مردم محلی است.

در ضمن الماس واحد در شهر شده اند آمار شیوع به آنها دستور داده شد به باقی می ماند بسته به مدت یک هفته شروع 30 ژوئن پس از 570 کارگران و بستگان خود را آزمایش مثبت برای این عفونت در یک ماه.

روز جمعه سورت شهرداری شرکت همچنین دستور تعطیلی پان مغازه در محلات تحت تاثیر قرار در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش ویروسی.

سورت تا کنون گزارش 5,461 COVID-19 مواردی که 198 افراد سالم به عفونت و 1,803 بیماران در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im