آروناچال پرادش حمل و نقل اتوبوس برای شروع از آوریل 18

توسط PTI

ITANAGAR: این آروناچال پرادش دولت تصمیم گرفته است برای از سرگیری دولت حمل و نقل خدمات اتوبوس به مقاصد مختلف از مارس 18 بعد یک مقام رسمی گفت: در روز جمعه.

تصمیم گرفته شد با در نظر گرفتن تقاضای زیادی برای حمل و نقل عمومی به کشتی سرگردان مردم و دیگر مسافر از یک منطقه به دیگری, دولت, خدمات حمل و نقل عمومی مدیر ابو Tayeng مطلع است.

Tayeng در دستور رسمی در روز پنج شنبه گفت که روزانه اتوبوس سرویس در دسترس خواهد بود از Itanagar به بمدیلا, Seppa, زیرو, Daporijo, Aalo, Pasighat و Roing در حالی که خدمات بین Itanagar و Tawang در دسترس خواهد بود تنها در روز دوشنبه و پنج شنبه.

مدیر کل بیشتر اطلاع داد که خدمات اتوبوس از Itanagar به تزو, Namsai, Miao, Changlang, خنثا, Longding, Likabali, Kamle, Tirbin, Basar, Pake-Kessang, Kaying و Liromoba خواهد بود در روز متناوب است.

علاوه بر این Tayeng در جهت گفت که سرویس اتوبوس به Koloriang از Itanagar در دسترس خواهد بود در روز سه شنبه و جمعه Itanagar به Nyapin (یکشنبه و دوشنبه) و Itanagar به ناحیه جنوبی-Daadi در دسترس خواهد بود در روز دوشنبه و پنج شنبه.

دولت وزیر حمل و نقل دنی سولو در رسمی دیگر منظور در روز پنج شنبه کارگردانی که تمام درون منطقه راه به خصوص اتصال Itanagar خواهد بود عمل از ایستگاه های مربوطه طبق زودتر برنامه عادی.

سولو بیشتر کارگردانی که در هر ایستگاه اتوبوس باید استقرار حداقل سه خودرو برای قرنطینه وظایف مربوطه خود را تعیین نقاط ورود در حالی که ایستگاه سرپرست امور خدمات حمل و نقل Itanagar و ISBT نهرلگون خواهد استقرار 15 دستگاه اتوبوس در پلیس مرکز آموزش (PTC) Banderdewa تعیین شده به عنوان قرنطینه مرکز مرکز.

وزیر امور خارجه در خود سفارش کرد که همه ارشد ایستگاه superintendents و ایستگاه superintendents باید ارسال های اضافی اتوبوس به Itanagar اگر در دسترس برای بلند کردن اجسام رشته افراد از دولت سرمایه است.

“رزرو بلیط برای تمام درون منطقه راه از Itanagar انجام خواهد شد تنها به صورت آنلاین و داخل منطقه خدمات اداره می شود در مسیرهای روستایی کتاب را به صورت دستی” منظور گفت و اضافه کرد همه خدمات اتوبوس خواهد بود تحت عمل رعایت دقیق اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) طبق دستورالعمل اتحادیه وزارت خانه و دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im