‘متکبر و خودخواه’: سارا ساندرز’ کتاب آینده تماس بولتون “مست در قدرت’

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات سارا هاکبی ساندرز توصیف سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان “متکبر و خودخواه” و “مست در قدرت” در گزیده ای از کتاب آینده خود را.

ساندرز و دیگر کاخ سفید اعضای هیات کشیده شد بیش از U. K پلیس به صبر برای بولتون کاروان در طول سفر به شام در آمریکا سفیر ایران در خانه در طول یک سال 2019 وزارت امور خارجه به لندن ساندرز نوشته در گزیده ای از کتاب “زبان برای خودم: ایمان و آزادی و مبارزه از زندگی ما در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید.”

ساندرز منتشر شد گزیده ای در توییتر شنبه روز قبل از بولتون خود انتشار کتاب ژوئن 23.

پس از برگزار می شود تا با بولتون کاروان, “بحث و گفتگو در اتوبوس به سرعت نقل مکان کرد و از گاه به گاه chit chat چگونه متکبر و خودخواه بولتون می تواند نه فقط در این لحظه اما به صورت منظم” ساندرز نوشت.

“اگر کسی در این تیم باید merited یک کاروان آن Mnuchin اما او یک بازیکن تیم. بولتون یک مورد کلاسیک از یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی, مست در قدرت که فراموش کرده بود که هیچ کس در انتخاب او را به هر چیزی. اغلب بولتون عمل مانند او رئیس جمهور هل دادن یک دستور کار خلاف به رئیس جمهور تهمت را” ساندرز گفت: در گزیده ای از کتاب.

بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاد” شامل متعدد اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خصوص وزیر امور خارجه مایک Pompeo و سپس اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney. (مرتبط: Trey Gowdy ریپ بولتون برای هاوکینگ کتاب پس از امتناع از شهادت: ‘او را نشسته در خواب سلسله مراتب دور بر روی iPad خود’)

Mulvaney مواجه بولتون زمانی که دولت ملاقات کرد تا در Winfield خانه بود که نادر برای Mulvaney با توجه به Sanders. Mulvaney این رویارویی پس از تحمل بولتون برای ماه می باشد.

هنگامی که ما در نهایت وارد Winfield خانه میک Mulvaney به طور معمول گذاشته پشت و یکی در عناوین و یا ارشد مواجه بولتون و انداخته کامل ایرلندی انفجار در او. او روشن به او در راه من تا به حال دیده می شود او را به هر کسی قبل از” ساندرز نوشت.

“اجازه دهید آن صورت جان” Mulvaney گفت بولتون نوشت: Sanders. “شما f— سلف صالح خود محور از ب!”

بولتون “حمایت کردن و هجوم خاموش” پس از Mulvaney را رویارویی ساندرز گفت. “بقیه از ما نگاه کرد و راننده سرشونو تکون دادن در تایید افتخار میک به صورت ایستاده برای ما. میک حتی چند بالا سپاس از مقامات هیجان زده کسی تا به حال قرار داده بولتون در خود جای دهد.”

ساندرز’ کتاب است که منتشر خواهد شد سپتامبر. 8 در آمازون توسط انتشارات سنت مارتین از Macmillan Publishers. ساندرز بلافاصله پاسخ پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de