آرنولد شوارتزنگر: دختر خود را و کریس پرات کودک را قدرتمند ژن

آرنولد شوارتزنگر گفت دخترش کاترین شوارتزنگر و همسرش کریس پرات بچه در حال آمدن است از یک قدرتمند استخر ژن.

“من فقط فکر کردن در مورد استخر ژن” 72 ساله ستاره اقدام مشترک در طول یک ظاهر از طریق ویدئو در نسخه خانگی “The Tonight Show with Jimmy Fallon.” نظرات اشاره شد توسط “امروز” نشان می دهد در یک قطعه منتشر شده سه شنبه. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

تماشا کنید:

“منظورم این است که فکر می کنم این مورد دوم,” او اضافه شده است. “این بخشی کندی و شما می دانید شیرین استخر ژن چیزهایی که شما می توانید انجام دهید کندی این شوارتزنگر و پرات.” (مرتبط: Chris Pratt, بازدید اعضای نظامی برای نمایش فیلم همچنان به عالی [عکس])

شوارتزنگر ادامه داد: “منظورم این است که ما می تواند هر چیزی را انجام دهید. ما می توانید بروید و حل بحران موشکی کوبا است. ما می توانید بروید و کشتن شکارچیان ما با دست خالی و ما بروید و آموزش دایناسورها. این است که مقدار زیادی از قدرت در اینجا.”

نظرات بدستآمده سر و صدا از خنده از میزبان بحث نشان می دهد که به پایان رسید تا پوشش صورت خود را به خاطر او خندیدن بسیار سخت.

در یک نقطه “ترمیناتور” ستاره توضیح داد که آیا او نوه پایان می رسد تا یک پسر و یا یک دختر او را بسیار هیجان زده برای دیدار با آنها و صرف زمان با او grandkid.

“من واقعا به دنبال به جلو به بازی در اطراف با هر آنچه در آن است که او یا او” را “درنده” ستاره به اشتراک گذاشته.

“بدترین چیز این است که اگر این بچه به پایان می رسد تا با لهجه من” او به شوخی.

آرنولد همسر سابق و کاترین مادر ماریا شرایور خواهرزاده از اواخر رئیس جمهور جان کندی و بهداشت ، تد کندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net