توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: یک گروه از سابق armymen جمع آوری شده در نزدیکی سفارت چین در اینجا در روز چهارشنبه در اعتراض به کشته شدن 20 ارتش هند پرسنل در برخورد خشونت آمیز با نیروهای نظامی در Ladakh را Galwan دره, مقامات گفت.

گروه شش-هفت سابق armymen جمع آوری شده در نزدیکی سفارت چین به مرحله یک اعتراض در زیر بنر شهید رفاه ارتباط آنها اضافه شده است.”ما درخواست آنها برای پراکنده کردن از نقطه و سمت چپ آنها بلافاصله گفت:” دیپاک Yadav اضافی معاون کمیسر پلیس (New Delhi).

پلیس گفت: همه معترضان با پوشیدن ماسک و به دنبال اجتماعی-فاصله هنجارهای.گروه دیگری از حدود 10 معترضان متعلق به Swadeshi Jagaran منچ همچنین جمع آوری نزدیک, نوجوانان, Murti میدان در اعتراض به چین در پی اخیر تنش بین هند و چین است.
پلیس از بازداشت این گروه دوم شد. آنها به زودی منتشر خواهد شد.

ارتش هند روز سه شنبه گفت: 20 نفر از پرسنل خود را از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری دوشنبه شب در بزرگترین-همیشه رویارویی نظامی بین دو ارتش در بیش از پنج دهه است.
روز دوشنبه clash بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که بیش از 300 چینی پرسنل ارتش کشته شدند.

هندی و چینی ارتش درگیر در یک بن بست در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ.

همچنین سازمان دیده بان:

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو