ارتش آماده است برای خنثی کردن هر گونه تهدید: COAS در Op Radd-ul-Fasaad 3rd anniversary

راولپندی: رئیس ارتش ستاد کل قمر Bajwa اطمینان ملت در روز شنبه که ارتش قادر به خنثی کردن هر گونه تهدید برای امنیت ملی این ISPR گفت: در بیانیه منتشر شده پس از سومین سالگرد عملیات Radd-ul-Fasaad.

تازه منصوب DG ISPR عمده جنرال بابر افتخار در یک سری از توییت اشاره کرد که این عملیات تحت عنوان جنگ علیه تروریسم آغاز شد در این روز در سال 2017.

“Op RuF کامل 3 سال امروز. راه اندازی در 22 بهمن سال 2017 در سراسر کشور به تحکیم دستاوردهای تمام گذشته عملیات یکسره از بین بردن باقی مانده/ تهدید نهفته تروریسم حصول اطمینان از امنیت و پاکستان مرزهای خود با او گفت:” در توییتر.

ارائه فرمانده ارتش پیام DG, ISPR به نقل از او عنوان کرد و گفت: “سود از 2 دهه از WOT (جنگ با ترور) باید تثبیت شود برای رسیدن به صلح پایدار و ثبات هم برای پاکستان و منطقه است. ارتش آگاه است و قادر به خنثی کردن تمام تهدیدات امنیتی / حاکمیت پاکستان صرف نظر از هزینه.”

ارتش گفت: که این عملیات که تثبیت دستاوردهای گذشته عملیات یکسره حذف ‘باقی مانده/تهدید نهفته تروریسم و تضمین امنیت پاکستان مرز.

نسبت دادن موفقیت به نیروهای ارتش گفت: که این سفر از تروریسم به گردشگری بود “حمایت تمام ملت به دست آورد بی نظیر موفقیت در به یاد ماندنی هزینه پرداخت می شود در مردان و مواد.

“ادای احترام به شهدای ما ما قهرمانان واقعی ما غرور و افتخار است. ما هم سلام ما انعطاف پذیر کشور در شکست دادن افراط گرایان ” ایدئولوژی & برای متین پشتیبانی به AFs.”

عملیات Radd-ul-Fasaad راه اندازی شد در ماه فوریه سال 2017 با هدف از بین بردن تروریسم در سراسر کشور است. نیروی هوایی پاکستان, پاکستان, نیروی دریایی مدنی و نیروهای مسلح نیز به عنوان دیگر امنیت و سازمان های اجرای قانون همچنان به طور فعال شرکت کنند و حمایت از تلاش ارتش پاکستان برای از بین بردن عناصر تروریستی از این کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>