اخبار/فایل

راولپندی: نیروهای هند و’ بی دلیل شلیک خمپاره مجروح شدن 10 غیرنظامی از جمله کودکان و زنان در Jandrot و Nikial بخش در امتداد خط کنترل (LoC) ارتش پاکستان بال رسانه روز دوشنبه گفت:.

در آن بیانیه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت: پاکستان در واکنش به کشته شدن حداقل یک هندی سرباز و زخمی شدن سه نفر دیگر — از جمله عمده — و که ارتش تحمیل آسیب قابل توجهی در هند نوشته است که آغاز کرده بود ،

این ISPR تصریح کرد که سرخپوستان بودند در آتش بس نقض و که آنها به عمد هدف قرار دادن مردم عادی ،

شهروندان از Jabbar Sandhara, سومبل گلی و Dabsi روستاهای کتلی منطقه منتقل شدند به نزدیکی مرکز پزشکی برای مراقبت های لازم در این بیانیه اضافه شده است.

در واکنش به وضعیت پاکستان به وزارت امور خارجه احضار هندی, کمیساریای عالی و کاردار ایران به ثبت آن اعتراض.

در فوریه 8 غیر نظامی بود در آغوش شهادت زمانی که هندی, نیروهای نظامی متوسل به بی نقض آتش بس در امتداد LoC در Chirikot بخش.

“آنها هدفمند جمعیت غیر نظامی با توپخانه و خمپاره. یک شهروند بی گناه میر محمد در آغوش شهادت در حالی که یک زن زخمی در روستای Kakuta” با توجه به ISPR. آن را تا به حال گفت: زن مجروح شده را تخلیه کردند و به نزدیکی یک مرکز پزشکی برای مراقبت های پزشکی لازم است.

کا تشدید هند و پاکستان و جنگ

هند تا به حال تصویب یک قانون جدید در سال گذشته اعطای شهروندی به اقلیت های مذهبی در حال فرار از اکثریت مسلمان کشور — از جمله پاکستان و افغانستان و بنگلادش — اما مانع مهاجران مسلمان.

شناخته شده به عنوان شهروندی (متمم) قانون (CAA) 2019 در قانون جدید بود که اصلاحیه آن در سال 1955 قانون. این پیشنهاد برای اعطای ملیت به هندوها سیک ها و مسیحیان و بودایی بودند و Parsis که وارد در هند قبل از سال 2015 اما نه مسلمانان.

هزاران نفر از مردم — که قانون به عنوان ضد مسلمان به خیابان در هند در برابر کا تحریک ناآرامی های خشونت آمیز. در جنوب دولت تحمیل محدودیت هایی در مجامع عمومی به پیشدستی بیشتر تظاهرات.

بسیاری از دانشجویان که در اعتراض علیه لایحه دستگیر شده بودند توسط مقامات به عنوان به خوبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de