ارتش راهپیمایی پرچم در Sonitpur آسام پس از درگیری بر سر رام معبد جشن

توسط PTI

TEZPUR (ASSAM): ارتش روز پنجشنبه راهپیمایی پرچم در مناطق پر دردسر در منطقه Sonitpur، که شاهد درگیری بین دو جامعه پس از تجمع دوچرخه سواری توسط فعالان باجرنگ دال برگزار شد به جشن مراسم پیش اهتزاز برای معبد رام در Ayodhya، مقامات گفت.

به گفته آنها، یک حکومت نامشخص در مناطق تحت صلاحیت اداره پلیس های “کلامارا” و “دهکیاجولی” در این ولسوالی، به کلی به هم زده شده است.

Sonitpur سرپرست اضافی پلیس، Numal Mahata، به PTI گفت که پرسنل ارتش راهپیمایی پرچم در درخواست اداره منطقه انجام شده است.

ما دو نفر را به خاطر بازجويي بازداشت کرده بوديم از ديشب تا حالا هيچ گزارشي از حادثه ناخوشايندي در دست نيست وضعیت کاملا ً تحت کنترل است.”

ماهاتا همچنین گفت که حدود ۱۰ نفر از هر دو طرف دچار جراحات شده اند.

با این حال باجرنگ دال ادعا کرد که دست کم ۱۲ نفر از فعالان آن زخمی شده اند.

در همین حال، منابع گفتند که مدیر کل اضافی پلیس (قانون و نظم)، Gyanendra Pratap سینگ، خواسته شده است برای بررسی وضعیت به مناطق آشفته مراجعه کنید و او در حال حاضر در راه است.

Sonitpur سرپرست پلیس، Mugdhajyoti Dev Mahanta، نیز در محل اردوگاه از چهارشنبه عصر.

درگیری زمانی در گرفته که فعالان دوچرخه سوار در معبدی در بورا سِنگوِرِی به سر می برد و با نواختن موسیقی بلند و شعارهای دهان به دهان می زدند.

یک مقام ارشد گفت که مردم محلی به موسیقی پررونق اعتراض کرده و حضور چنین گردهمایی بزرگی را در میان همه گیر COVID-19 مورد پرسش قرار داده اند که منجر به مشترق می شود.

این مقام می گوید که ماشین مانوندرا پراتاپ سینگ معاون کمیشنر ناحیه سونیتپور هنگامی که او به محل حادثه رسید، خراب کاری شد.

برای کنترل وضعیت، که به یک درگیری اجتماعی تبدیل شد، پلیس ابتدا به اتهام لاتی شارژ و سپس در هوا شلیک کرد. نیروهای اضافی پس از بسیاری از دوچرخه ها و وسایل نقلیه دیگر به آتش گرفته شد مستقر شدند. فعالان روز چهارشنبه گفته بود که برای این روند مجوزی نداده بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>