فرمانده ارتش بازديد Ladakh; طول می کشد سهام از وضعیت زمین

توسط PTI

دهلی نو: فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane روز سه شنبه بررسی هند آمادگی نظامی در شرق لاداخ به عنوان او شروع به یک سفر دو روزه به منطقه ای که در آن مرز برخورد هفته گذشته چپ 20 سربازان هندی مرده در میان تنش بن بست با آزادی بخش خلق چین ،

به زودی پس از ورود در له ژنرال Naravane بازدید از یک بیمارستان ارتش که در آن 18 سربازان مجروح در برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن تحت درمان ارتش, مقامات گفت.

رئیس کارکنان ارتش با تعامل تقریبا تمام سربازان مجروح و قدردانی آنها را برای خود شجاعت آنها اضافه شده است.

نظارت ارسال توسط ارتش چین در باریک دنباله کوه در نقض توافق شد ماشه برای برخورد در Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

پس از بازدید از بیمارستان Gen Naravane بررسی کلی وضعیت امنیتی در این منطقه با زمین فرماندهان و آموخته است که کارگردانی آنها را به نگه داشتن سطح بالایی از هوشیاری برای مقابله با هر گونه چینی حادثه ناگوار مردم آشنا با این موضوع گفت.

رئیس ارتش کارکنان برنامه ریزی شده است برای دیدار تعدادی از مناطق به جلو خود را در طول سفر دو روزه به منطقه است.

هفته گذشته Air Chief Marshal RKS tony addison ساخته شده آرام سفر به لاداخ و سرینگر پایگاه هوایی به بررسی نیروی هوایی هند را در آمادگی برای مقابله با هر گونه احتمالات در منطقه است.

قبل از ترک برای له ژنرال Naravane با حضور نهایی در جلسه دو روز کنفرانس از بالا ریختم.

فرماندهان گسترده بررسی در مورد وضعیت در شرق لاداخ.

در له ژنرال Naravane شد و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری گسترده ملاقات با Lt Gen Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه است که طول می کشد مراقبت از حساس مرزی با چین است.

روز دوشنبه Lt Gen سینگ برگزار شد نزدیک به 11 ساعت دیدار با فرمانده تبت نظامی منطقه Maj Gen لیو لین.

در این دیدار دو طرف وارد یک “متقابل اجماع” به “خلاص” از تمام درگیری در شرق لاداخ.

دور اول Lt Gen مذاکرات برگزار شد در ژوئن 6, که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره.

این وضعیت در امتداد مرز رو به وخامت گذاشته و پس از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن به عنوان دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد 3,500 کیلومتر بالفعل مرز.

روز یکشنبه دولت به نیروهای مسلح “آزادی کامل” به “خور” پاسخ به هر, چینی, حادثه ناگوار در طول لاک.

ارتش در حال حاضر ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به جلو مکان در امتداد مرز در آخرین هفته است.

جنگنده ها نیز منتقل قابل ملاحظه تعداد خط مقدم آن Sukhoi 30 MKI و جگوار و میراژ 2000 هواپیما و حمله آپاچی هلیکوپتر به چند کلید هوایی از جمله پایگاه های له و سرینگر پس از درگیری.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در مارس 5 و 6.

این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

قبل از این درگیری هر دو طرف بوده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم بود برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

PTI MPB RT 06231801 NNNN