رئیس ارتش از ستاد فرماندهی مرکزی در لاکنو بازدید می کند؛ ملاقات تا گوو، CM

توسط PTI

فرمانده ارتش ژنرال ام ام ناراونه روز جمعه از مقر فرماندهی مرکزی این کشور بازدید کرد و آمادگی عملیاتی سربازان را مورد بررسی قرار داد.

رئیس ارتش در سفر خود به پایتخت ایالتی، همچنین اوتار پرادش فرماندار آناندیبن پاتل و یوگی آدیتاناث، وزیر امور خارجه، دیدار کرد.

Naravane توسط افسر کل فرماندهی کل (GOC -در – C) ستوان مرکزی فرماندهی عمومی است Ghuman در هر دو جنبه های عملیاتی و اداری ، انتشار رسمی صادر شده توسط افسر دفاع روابط عمومی (PRO) گفت: توضیح داده شد.

رئیس ارتش با رئیس وزیر آدیتانات در محل اقامت رسمی خود در اینجا ملاقات کرد.

“اين ملاقات ي ادبي بين اين دو بود رئیس جمهور در این نشست یک مددرا به رئیس ارتش ارائه کرد.”

در این اطلاعیه منتشر شده است که ژنرال نراونه در جریان بازدید از ستاد فرماندهی مرکزی ارتش از تلاش های در حال انجام برای اطمینان از افزایش توانمندی و اثربخشی عملیاتی نیروها و توسعه زیرساخت ها در بخش مرکزی ابراز رضایت کرد.

او قدردانی خود را به فرماندهی مرکزی برای دستیابی به درجه بالایی از آمادگی عملیاتی منتقل، آن را گفت.

رئیس ارتش از تلاش هایی که سربازان در مناطق رو به جلو که در شرایط بسیار سخت آب و هوایی در مناطق بلند ارتفاع فعالیت می کنند، آزادی صادر شده توسط دفاع حرفه ای گفت: تقدر.

قبل از اینکه از لاکنو جدا بشه، ژنرال ناراوانا هم در راج بهاوان با فرماندار ملاقات کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>