فرمانده ارتش می پردازد مراجعه به LoC در Eid ul Adha, ستایش سربازان روحیه

فرمانده ارتش می پردازد مراجعه به LoC در Eid ul Adha, ستایش سربازان روحیه

رئیس ستاد ارتش (کام) به طور کلی قمر جاوید Bajwa, در سفر به خط کنترل (LoC) گفت: هیچ کس درک “روح فداکاری” بهتر از یک سرباز.

مدیر کل اینتر خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که ژنرال Bajwa گذشت این اظهارات را در حالی که بازدید و گذراندن زمان با نیروهای مستقر در خط مقدم همراه LoC در Khuiratta بخش در عید. او افزود که کام ساخته شده این دیدار به ستایش از نیروهای خود را برای بالا روحیه آمادگی عملیاتی و پیوسته شب زنده داری آنها maitaining نگهداری شده در طول LoC توسط سربازان.

“Eid-ul-ازهاری تجسم ماهیت بی قید و شرط قربانی. هیچ کس می داند این روح قربانی بهتر از soldie گفت:” فرمانده ارتش در طول سفر است. او همچنین تصریح کرد این کشور تعهد خود را برای همیشه ایستاده کشمیری braving هندی جنایات خود را برای حق تعیین سرنوشت خود با وجود تمام مشکلات.

ژنرال Bajwa افغانستان که پاکستان آگاه بود “دشمن طراحی” برای بی ثبات این کشور و منطقه است. او افزود که ارتش پاکستان به طور کامل آماده شده و قادر به “خنثی کردن هر گونه پنهان و یا آشکار تعهدات”.

بعد COAS نیز انجام شده زمین شکستن NEPCARD در نیروهای مسلح و موسسه قلب و موسسه ملی بیماری های قلبی (AFIC-NIHD).

با توجه به ISPR بومی تحقیقات بر روی بیماری های قلبی از جمله در اقدامات پیشگیرانه انجام خواهد شد در NEPCARD.

“AFIC & NIHD بودن دولت از هنر تسهیلات ارائه کیفیت مراقبت های پزشکی در سطح ملی” گفت: ژنرال Bajwa ضمن قدردانی از کمک های پزشکی ارتش سپاه. وی همچنین در خصوص زمان سهم پزشکان و بهداشت و درمان کارگران به عنوان سربازان خط مقدم در مبارزه با COVID 19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de