فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane می پرسد نیروی خود را به تمام اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus

توسط PTI

دهلی نو: فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane در روز جمعه راه اندازی یک ابتکار تعمید ‘عملیات Namaste’ به عایق 1.3 میلیون نیروی قوی از coronavirus عفونت و گسترش همه ممکن است کمک به دولت در مهار این بیماری همه گیر.

او همچنین از تمام پرسنل ارتش را تجویز اقدامات احتیاطی در برابر ویروس و مطمئن سربازان و افسران مستقر در امتداد مرز با پاکستان و چین است که مراقبت های ویژه ای است که گرفته شده از خانواده خود را در پی این بیماری همه گیر.

همچنین به عنوان خوانده شده| ماهاراشترا پلیس می شکند به آهنگ برای متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه در میان coronavirus مستند

“من می خواهم درخواست هر کس به مراقبت از خود و خانواده خود را. خود ایمنی است که اولین مسئولیت من. من می خواهم برای اطمینان از تمام سربازان ارسال شده در مرز است که ما خواهد شد مراقبت ویژه از خانواده خود را. ما را در دستیابی به موفقیت در عملیات Namaste’,” فرمانده ارتش به خبرنگاران گفت:.

به طور کلی Naravane نیز منتقل و به خانواده های سربازان امنیت هند را در مرز با پاکستان و چین است که ارتش مراقبت از پرسنل خود را در خدمت کشور در این زمان دشوار است. “به عنوان فرمانده ارتش آن است که اولویت من برای محافظت از نیروی. همه ما باید به دور ماندن از این بیماری است. ما قادر خواهد بود برای خدمت به ملت زمانی که ما به دور از بیماری,” او گفت:.

او گفت که اجتماعی فاصله میان پرسنل ارتش ممکن است ممکن است برای پیاده سازی در تشکل های کلیدی به دلیل تاکتیکی و عملیاتی ، به این دلیل او گفت: این مهم برای پرسنل ارتش به نگه داشتن خود را امن و مناسب است.

تحت عملیات Namaste’ ارتش صادر کرده است مجموعه ای از دستورات به تمام پایگاه های آن به عایق زور از coronavirus. ارتش ستاد صادر شده و تعدادی از مشاوره در چند هفته گذشته برای مقابله با این وضعیت.

همچنین به عنوان خوانده شده| گرفتن نبرد آماده برای coronavirus اضطراری: NDRF رئیس SN Pradhan

“برای مبارزه با این مشکل (coronavirus) دولت گرفته شده ویژه چند مرحله است. در این مبارزه آن است که وظیفه ما برای کمک به دولت مدنی و دولت” فرمانده ارتش گفت. ارتش در حال حاضر راه اندازی فرماندهی عاقلانه خط تلفن به عنوان بخشی از اقدامات برای مقابله با هر گونه ممکن است احتمالاتی ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>